Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 10:31

ЗАЯВА ПОСЛА УКРАЇНИ У АВСТРІЇ

22 березня 2016, 18:56

Росія приговорила Надію Савченко до 22 років ув’язнення. В рамках показного процесу, який не залишив Надії жодних шансів. В Росії не лишилося місця для справедливості. Все заповнене ненавистю та брехнею. 

Сьогодні я звертаюся до тих у Європі, хто закликає «Нам потрібна Росія як партнер!», «Не проти Росії, а спільно з Росією!». Прошу про одне: наберіться сміливості і подивіться цьому партнеру в очі. Прислухайтеся, що він говорить за вашою спиною. Він зневажає «Гейропу» всім серцем. Всі його плани на майбутнє пов’язані з тим, що ви впадете, а він підніметься.

Він не розуміє таких речей як порядність, милосердя, правда. Він воює проти тих, хто не може адекватно відповісти. Свобода і демократія видаються йому смішними. Він живе у своєму власному параноїдальному світі, яким керують таємні уряди, рептилоїди, масони, ілюмінати...

У нього одна мета: статус великої держави. Поки що він досягає цієї  мети за рахунок України. Україна платить більше, Європа менше. Якщо санкції будуть скасовані, то ваш «партнер» досягне своєї мети: українська кров взагалі не коштуватиме нічого.

Проте почекайте трохи: прийде час і він займеться і вами. Власне він вже вами зайнявся. Нас він шматує фізично, вас він шматує духовно: вашу душу, цінності, репутацію, єдність. Він розбирає на шматки вашу кохану Європу – а ви навіть цього не помічаєте.

80 років тому в Європі вже був «сильний лідер», якому Європа боялася дивитися в очі. Ми всі знаємо, чим то скінчилося. Ви ще не бачите паралелей? Боюсь, ви їх ще побачите.