Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 15:24

ПОСОЛЬСТВО УКРАЇНИ - СПІВОРГАНІЗАТОР АВСТРІЙСЬКОГО ІННОВАЦІЙНОГО ФОРУМУ "SOFTWARE DAYS"

21 квітня, 09:16

25-26 квітня у Відні відбудеться інтерактивний захід «The 4th International B2B Software Days – The Future of Digital Business», що традиційно проводиться Палатою Економіки Австрії WKO.

Вперше Посольство України в Австрії виступає співорганізатором форуму та спільно з Ukrainian IT Platform запрошує приєднатися до презентації українського інноваційного сегменту на міжнародному рівні.

«International B2B Software Days» – це європейський IT майданчик, який раз на два роки збирає більше 600 представників міжнародних IT компаній в столиці Австрії. Software Days є чудовою можливістю презентувати свою компанію на європейському ринку, а також знайти партнерів та інвесторів для розвитку вашого бізнесу.

Реєстрація та участь у заході є безкоштовною.

Більше інформації на сайті: http://itp-ua.com/

Останні новини

ЗУСТРІЧ З ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРОМ ВЕРХНЬОЇ АВСТРІЇ | Сьогодні, 13:22

Двадцять четвертого травня Посол Олександр Щерба відвідав столицю Верхньої Австрії місто Лінц, де зустрівся з новим прем'єр-міністром цієї федеральної землі Томасом Штельцером.

ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИЦТВОМ АВСТРІЙСЬКОГО КОНТРОЛЬНОГО БАНКУ | 22 травня, 16:47

18 травня посол Олександр Щерба зустрівся з одним із двох членів правління Австрійського контрольного банку Гельмутом Бернкопфом.

"THE FUTURE OF BUILDING" У ВІДНІ | 19 травня, 16:37

17-18 травня у Відні відбулися заходи «THE FUTURE OF BUILDING», присвячені будівельній сфері та інженерії. 

18 ТРАВНЯ - ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗА ПРАВА КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ. 73 РОКОВИНИ ДЕПОРТАЦІЇ КРИМСЬКИХ ТАТАР | 18 травня, 11:53

18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.

УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКА ЗМІШАНА КОМІСІЯ З ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ЗВ'ЯЗКІВ | 18 травня, 11:50

16 травня у Києві відбулося засідання Украінсько-Австрійської змішаної комісії з торговельно-економічних зв'язків. Київ відвідала представницька австрійська делегація на чолі із заступницею міністра науки, досліджень та економіки Бернадетт Гірлінгер, а також делегація австрійського бізнесу на чолі із заступником президента Економічної Палати Ріхардом Шенцом.