Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 15:22

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ УХВАЛИВ БЕЗВІЗОВИЙ РЕЖИМ ДЛЯ УКРАЇНИ

06 квітня, 17:48

Ймовірно, що вже з цього літа українці зможуть в’їжджати до Євросоюзу без віз.

Відповідне рішення було ухвалено Європейським Парламентом у четвер, 6 квітня, переважною більшістю голосів (521 голос «за»).

Вже з червня безвізовий режим може вступити в силу.

Українці (за наявності біометричних паспортів) у майбутньому зможуть в’їжджати до Євросоюзу та без візи перебувати на території ЄС максимум 90 днів протягом півріччя. 

Останні новини

ЗУСТРІЧ З ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРОМ ВЕРХНЬОЇ АВСТРІЇ | Сьогодні, 13:22

Двадцять четвертого травня Посол Олександр Щерба відвідав столицю Верхньої Австрії місто Лінц, де зустрівся з новим прем'єр-міністром цієї федеральної землі Томасом Штельцером.

ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИЦТВОМ АВСТРІЙСЬКОГО КОНТРОЛЬНОГО БАНКУ | 22 травня, 16:47

18 травня посол Олександр Щерба зустрівся з одним із двох членів правління Австрійського контрольного банку Гельмутом Бернкопфом.

"THE FUTURE OF BUILDING" У ВІДНІ | 19 травня, 16:37

17-18 травня у Відні відбулися заходи «THE FUTURE OF BUILDING», присвячені будівельній сфері та інженерії. 

18 ТРАВНЯ - ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗА ПРАВА КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ. 73 РОКОВИНИ ДЕПОРТАЦІЇ КРИМСЬКИХ ТАТАР | 18 травня, 11:53

18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.

УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКА ЗМІШАНА КОМІСІЯ З ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ЗВ'ЯЗКІВ | 18 травня, 11:50

16 травня у Києві відбулося засідання Украінсько-Австрійської змішаної комісії з торговельно-економічних зв'язків. Київ відвідала представницька австрійська делегація на чолі із заступницею міністра науки, досліджень та економіки Бернадетт Гірлінгер, а також делегація австрійського бізнесу на чолі із заступником президента Економічної Палати Ріхардом Шенцом.