Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 11:01

ЗАПРОШУЄМО ПРЕДСТАВНИКІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ НА НАВЧАЛЬНИЙ ВІЗИТ ДО ВІДНЯ

03 жовтня, 17:09

Посольство України в Республіці Австрії виступає з ініціативою організації навчального візиту до Відня для представників малого та середнього бізнесу (легкої, харчової та меблевої промисловості) 30-31 жовтня.

Курс українською мовою (або з перекладом на українську мову) передбачає тренінги та семінари щодо механізмів та шляхів ведення бізнесу з австрійськими партнерами. Вартість зазначеного візиту залежатиме від кількості учасників.

В разі зацікавленості представників українського бізнесу просимо орієнтувати щодо кількості учасників та сфер їх діяльності.

Контактна особа – радник Посольства Рибченко Артем Сергійович (artem.rybchenko@mfa.gov.ua, тел.: +43 1479717216).

Навчальний візит відбудеться паралельно з масштабним форумом «Forum and B2B Platform – Ukraine», який традиційно організовується Палатою Економіки Австрії, Торгово-промисловою палатою України та за сприяння Посольства України в Австрії. Відвідування форуму входить до програми курсу. 

Останні новини

ВІЗИТ ПРЕДСТАВНИКІВ УКРАЇНСЬКОЇ МЕДИЦИНИ ДО АВСТРІЇ | 20 жовтня, 17:39

20 жовтня українська делегація представників лікувально-профілактичних, медичних навчальних закладів відвідала Медичний приватний університет Парацельсус у м. Зальцбург. 

РОБОЧА ПОЇЗДКА ПОСЛА УКРАЇНИ ДО ТІРОЛЯ | 17 жовтня, 15:38

13-14 жовтня посол Олександр Щерба здійснив робочу поїздку до Тіроля. Він взяв участь у щорічній церемонії вшанування полеглих у першій та другій світових війнах солдат, яка проводиться в Інсбруку.

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ У ВІДНІ | 16 жовтня, 13:59

З нагоди Дня захисника України на горі Леопольдсберг відбулося покладання вінка до пам'ятника українським козакам.

ЗИМОВИЙ ГРАФІК AUSTRIAN AIRLINES | 16 жовтня, 13:53

Цієї зими авіакомпанія Austrian Airlines буде виконувати 25 рейсів на тиждень в чотири українські міста.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ "НЕРІВНІ БРАТИ: РОСІЯНИ ТА УКРАЇНЦІ ВІД СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ ДО СЬОГОДЕННЯ" | 12 жовтня, 18:19

18 жовтня у Відні відбудеться презентація нової книги австрійського історика Андреаса Каппелєра «Нерівні брати: росіяни та українці від середньовіччя до сьогодення».