Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 10:34

ЗАПРОШУЄМО ПРЕДСТАВНИКІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ НА НАВЧАЛЬНИЙ ВІЗИТ ДО ВІДНЯ

03 жовтня 2017, 17:09

Посольство України в Республіці Австрії виступає з ініціативою організації навчального візиту до Відня для представників малого та середнього бізнесу (легкої, харчової та меблевої промисловості) 30-31 жовтня.

Курс українською мовою (або з перекладом на українську мову) передбачає тренінги та семінари щодо механізмів та шляхів ведення бізнесу з австрійськими партнерами. Вартість зазначеного візиту залежатиме від кількості учасників.

В разі зацікавленості представників українського бізнесу просимо орієнтувати щодо кількості учасників та сфер їх діяльності.

Контактна особа – радник Посольства Рибченко Артем Сергійович (artem.rybchenko@mfa.gov.ua, тел.: +43 1479717216).

Навчальний візит відбудеться паралельно з масштабним форумом «Forum and B2B Platform – Ukraine», який традиційно організовується Палатою Економіки Австрії, Торгово-промисловою палатою України та за сприяння Посольства України в Австрії. Відвідування форуму входить до програми курсу. 

Останні новини

ЗУСТРІЧ З ДИРЕКТОРОМ ВІДЕНСЬКОЇ ФІЛАРМОНІЇ | 20 квітня, 18:28

20 квітня посол Олександр Щерба зустрівся з директором і художнім керівником Віденської філармонії Томасом Ангіаном. 

ЗУСТРІЧ З ОЛЬГОЮ БЕЗСМЕРТНОЮ | 19 квітня, 14:10

21 квітня відбудеться зустріч з чарівною солісткою Віденської опери, українкою Ольгою Безсмертною.

ФІЛЬМ "ПРОЦЕС: РОСІЙСЬКА ДЕРЖАВА ПРОТИ ОЛЕГА СЕНЦОВА" У ВІДНІ | 17 квітня, 11:58

18 та 19 квітня в приміщенні Actor’s Studio відбудеться показ документального фільму «Процес: Російська держава проти Олега Сенцова». 

СІМДЕСЯТ ТРЕТЯ РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ ВІДНЯ | 13 квітня, 16:52

13 квітня з нагоди 73-ої річниці визволення Відня Посол України Олександр Щерба, співробітники Посольства та представники української громади вшанували пам’ять загиблих воїнів 2-го і 3-го Українського фронту, поклавши квіти до монумента Червоної Армії на Шварценбергплатц.

РІЧНИЦЯ ЗВІЛЬНЕННЯ САНКТ ПЬОЛТЕНА | 12 квітня, 20:10

12 квітня в австрійському місті Санкт Пьольтен відбулася щорічна церемонія вшанування пам`яті радянських вїськовослужбовців, які віддали своє життя заради звільнення цього міста.