Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 11:01

ЛЕКЦІЯ ТІМОТІ СНАЙДЕРА ТА ФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНСЬКИХ КІНОФІЛЬМІВ 1929-1931 РОКІВ

04 жовтня, 15:30

13 жовтня в бібліотеці Інституту гуманітарних досліджень відбудеться лекція відомого американського історика Тімоті Снайдера «Ukrainian History as World History: 1917-2017». На прикладі України Снайдер продемонструє головну європейську тенденцію ХХ сторіччя – шлях від імперії то інтеграційних процесів.

Після лекції Інститут запрошує всіх бажаючих на вернісаж «Filming the Revolution: Ukrainian Film Posters of the 1920s», де будуть представлені роботи Ібрагіма Літинського, Мирона Чеповського та Йосипа Кужовського і навіть постери дизайну Олександра Довженка.

Також в рамках проекту «Filming the Revolution: Ukrainian Avant-garde Films 1929-1931» у 21er Haus відбудуться покази фільмів «Земля» Олександра Довженка, «Ентузіазм: Симфонія Донбасу» Дзиґи Вертова, «Хліб» Миколи Шпиковського та «Небувалий похід» Михаїла Кауфмана.

Детальна інформація про події: http://www.iwm.at/events/

 

Останні новини

ВІЗИТ ПРЕДСТАВНИКІВ УКРАЇНСЬКОЇ МЕДИЦИНИ ДО АВСТРІЇ | 20 жовтня, 17:39

20 жовтня українська делегація представників лікувально-профілактичних, медичних навчальних закладів відвідала Медичний приватний університет Парацельсус у м. Зальцбург. 

РОБОЧА ПОЇЗДКА ПОСЛА УКРАЇНИ ДО ТІРОЛЯ | 17 жовтня, 15:38

13-14 жовтня посол Олександр Щерба здійснив робочу поїздку до Тіроля. Він взяв участь у щорічній церемонії вшанування полеглих у першій та другій світових війнах солдат, яка проводиться в Інсбруку.

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ У ВІДНІ | 16 жовтня, 13:59

З нагоди Дня захисника України на горі Леопольдсберг відбулося покладання вінка до пам'ятника українським козакам.

ЗИМОВИЙ ГРАФІК AUSTRIAN AIRLINES | 16 жовтня, 13:53

Цієї зими авіакомпанія Austrian Airlines буде виконувати 25 рейсів на тиждень в чотири українські міста.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ "НЕРІВНІ БРАТИ: РОСІЯНИ ТА УКРАЇНЦІ ВІД СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ ДО СЬОГОДЕННЯ" | 12 жовтня, 18:19

18 жовтня у Відні відбудеться презентація нової книги австрійського історика Андреаса Каппелєра «Нерівні брати: росіяни та українці від середньовіччя до сьогодення».