Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 07:26

ЛЕКЦІЯ ТІМОТІ СНАЙДЕРА ТА ФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНСЬКИХ КІНОФІЛЬМІВ 1929-1931 РОКІВ

04 жовтня 2017, 15:30

13 жовтня в бібліотеці Інституту гуманітарних досліджень відбудеться лекція відомого американського історика Тімоті Снайдера «Ukrainian History as World History: 1917-2017». На прикладі України Снайдер продемонструє головну європейську тенденцію ХХ сторіччя – шлях від імперії то інтеграційних процесів.

Після лекції Інститут запрошує всіх бажаючих на вернісаж «Filming the Revolution: Ukrainian Film Posters of the 1920s», де будуть представлені роботи Ібрагіма Літинського, Мирона Чеповського та Йосипа Кужовського і навіть постери дизайну Олександра Довженка.

Також в рамках проекту «Filming the Revolution: Ukrainian Avant-garde Films 1929-1931» у 21er Haus відбудуться покази фільмів «Земля» Олександра Довженка, «Ентузіазм: Симфонія Донбасу» Дзиґи Вертова, «Хліб» Миколи Шпиковського та «Небувалий похід» Михаїла Кауфмана.

Детальна інформація про події: http://www.iwm.at/events/

 

Останні новини

УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКА МУЗИЧНА ГРУПА У ВІДНІ | Вчора, 19:09

27 лютого у Відні виступить польсько-українська група DAGADANA. 

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ "УКРАЇНСЬКЕ СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО В ДЗЕРКАЛІ (ВІДЕНСЬКОГО) МОДЕРНУ" | 17 січня, 13:47

16 січня у Відні в приміщенні Отто-Мауер-Центру відбулось урочисте відкриття художньої виставки «Українське сучасне мистецтво в дзеркалі (віденського) модерну». Виставка організована у співробітництві Посольства України, Австрійсько-Українського Товариства і Отто-Мауер-Центру. 

УКРАЇНА НА FERIEN-MESSE WIEN | 12 січня, 10:14

З 11 по 14 січня у Відні проходить одна з найбільших в Європі міжнародних туристичних виставок Ferien-Messe Wien. Україну в цьому році представляє відома туристична компанія Reisewelt Ukraine. 

ПРО РОСІЙСЬКЕ РОЗУМІННЯ ТРАДИЦІЙНИХ ЦІННОСТЕЙ | 10 січня, 10:24

Стаття Посла Олександра Щерби в виданні "Die Presse". 

УСПІХИ АВСТРІЙСЬКОГО ІНВЕСТОРА FISCHER SPORTS GMBH В УКРАЇНІ | 09 січня, 12:41

За даними статистичної служби Європейського Союзу майже 50% лиж, які завозяться в Європу, мають українське походження.