Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 10:33

ДЕНЬ КАВИ: УКРАЇНСЬКО-ТУРЕЦЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНИЙ ВЕЧІР

09 жовтня 2017, 11:37

6 жовтня в Cafe Museum відбувся літературно-музичний вечір "Культурні столиці Європи: Київ та Стамбул". 

Захід відбувся під егідою культурної спілки EUNIC в рамках святкування Дня Кави. Посольство України підготувало німецький переклад уривків з твору Олекси Грищенка "Мої роки в Царгороді" та демонстрацію присвячених Стамбулу картин цього видатного художника-авангардиста. Турецький Культурний Інститут підготував переклади текстів турецьких письменників про Київ. Прозвучав також вірш відомого турецького поета Назима Хікмета, присвячений його кумиру Тарасу Шевченку. За музичну частину вечора відповідали талановитий бандурист Богдан Шутка та турецький ансамбль Yunus Emre Ensemble. Дякуємо всім, хто долучився до українсько-турецького святкування Дня Кави!

Останні новини

ЗУСТРІЧ З ДИРЕКТОРОМ ВІДЕНСЬКОЇ ФІЛАРМОНІЇ | 20 квітня, 18:28

20 квітня посол Олександр Щерба зустрівся з директором і художнім керівником Віденської філармонії Томасом Ангіаном. 

ЗУСТРІЧ З ОЛЬГОЮ БЕЗСМЕРТНОЮ | 19 квітня, 14:10

21 квітня відбудеться зустріч з чарівною солісткою Віденської опери, українкою Ольгою Безсмертною.

ФІЛЬМ "ПРОЦЕС: РОСІЙСЬКА ДЕРЖАВА ПРОТИ ОЛЕГА СЕНЦОВА" У ВІДНІ | 17 квітня, 11:58

18 та 19 квітня в приміщенні Actor’s Studio відбудеться показ документального фільму «Процес: Російська держава проти Олега Сенцова». 

СІМДЕСЯТ ТРЕТЯ РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ ВІДНЯ | 13 квітня, 16:52

13 квітня з нагоди 73-ої річниці визволення Відня Посол України Олександр Щерба, співробітники Посольства та представники української громади вшанували пам’ять загиблих воїнів 2-го і 3-го Українського фронту, поклавши квіти до монумента Червоної Армії на Шварценбергплатц.

РІЧНИЦЯ ЗВІЛЬНЕННЯ САНКТ ПЬОЛТЕНА | 12 квітня, 20:10

12 квітня в австрійському місті Санкт Пьольтен відбулася щорічна церемонія вшанування пам`яті радянських вїськовослужбовців, які віддали своє життя заради звільнення цього міста.