Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 08:55

"ОБЕРЕЖНИЙ ОПТИМІЗМ"

29 листопада 2017, 18:50

Дискусія про економічну ситуацію в Україні у Віденському економічному університеті.

28 листопада у Віденському економічному університеті відбулася дискусія на тему "Криза і війна в Україні - умови для ведення бізнесу" за участі Палати економіки Австрії і представників австрійських ділових кіл.


Підприємці, які працюють на українському ринку, поділилися враженнями про роботу в Україні і вплив російської агресії на Сході України на діловий клімат. Гаслом заходу став "обережний оптимізм": український ринок має значний потенціал, і прогнозоване економічне зростання обіцяє інвесторам добрі перспективи. Керівники підприємств Marzek Etiketten, Agrana AG, Raiffeisen Bank Aval, SKB Industrieholding, ADVICUM Consulting також обговорили шляхи покращення умов для роботи іноземних інвесторів в Україні, і найбільш перспективні галузі для нових інвестицій.  

Останні новини

ЗУСТРІЧ З УКРАЇНСЬКОЮ АКАДЕМІЄЮ ЛІДЕРСТВА | 22 травня, 17:36

21 травня до Посольства завітала група з Української академії лідерства – 10-місячної освітньої програми розвитку для талановитих випускників шкіл віком від 16 до 18 років.

РІЧНИЦЯ ДЕПОРТАЦІЇ КРИМСЬКИХ ТАТАР | 18 травня, 12:17

18 травня ми вшановуємо пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народу. 

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ | 17 травня, 15:52

Сьогодні в Україні святкують День вишиванки.

ЗУСТРІЧ З ДИРЕКТОРОМ МУЗЕЮ ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА | 17 травня, 13:23

16 травня Посол Олександр Щерба зустрівся з директором віденського Музею прикладного мистецтва (MAK - Museum für angewandte Kunst) Крістофом Туном-Хоенштайном. 

ВИСТАВКА ДО СТОРІЧЧЯ ПОШТОВОГО АВІАСПОЛУЧЕННЯ ВІДЕНЬ - КИЇВ | 16 травня, 11:53

14 травня Посол Олександр Щерба взяв участь у відкритті виставки «Відень – відкриті ворота до великої Європи» в аеропорту Відня. Виставка присвячена сторіччю заснування поштового авіасполучення Відень – Краків – Львів – Проскурів (Хмельницький) – Київ – Будапешт – Відень.