Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 10:21

УКРАЇНСЬКЕ КІНО У ВІДНІ

21 грудня 2017, 16:44

18 та 19 грудня у Відні відбулися покази двох сучасних українських кінофільмів – були продемонстровані історичні стрічки «Червоний» та «Чужа молитва». 

Дякуємо за співробітництво Державному агентству України з питань кіно та Українському педагогічному центру у Відні. А також з радістю анонсуємо більш масштабні дні українського кіно у лютому-березні 2018 року – на вас чекають фільми «Кіборги», «Сторожова застава» та інші новинки, а також класика вітчизняного кінематографу. Слідкуйте за новинами Посольства!

Останні новини

ЗУСТРІЧ З ДИРЕКТОРОМ ВІДЕНСЬКОЇ ФІЛАРМОНІЇ | 20 квітня, 18:28

20 квітня посол Олександр Щерба зустрівся з директором і художнім керівником Віденської філармонії Томасом Ангіаном. 

ЗУСТРІЧ З ОЛЬГОЮ БЕЗСМЕРТНОЮ | 19 квітня, 14:10

21 квітня відбудеться зустріч з чарівною солісткою Віденської опери, українкою Ольгою Безсмертною.

ФІЛЬМ "ПРОЦЕС: РОСІЙСЬКА ДЕРЖАВА ПРОТИ ОЛЕГА СЕНЦОВА" У ВІДНІ | 17 квітня, 11:58

18 та 19 квітня в приміщенні Actor’s Studio відбудеться показ документального фільму «Процес: Російська держава проти Олега Сенцова». 

СІМДЕСЯТ ТРЕТЯ РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ ВІДНЯ | 13 квітня, 16:52

13 квітня з нагоди 73-ої річниці визволення Відня Посол України Олександр Щерба, співробітники Посольства та представники української громади вшанували пам’ять загиблих воїнів 2-го і 3-го Українського фронту, поклавши квіти до монумента Червоної Армії на Шварценбергплатц.

РІЧНИЦЯ ЗВІЛЬНЕННЯ САНКТ ПЬОЛТЕНА | 12 квітня, 20:10

12 квітня в австрійському місті Санкт Пьольтен відбулася щорічна церемонія вшанування пам`яті радянських вїськовослужбовців, які віддали своє життя заради звільнення цього міста.