Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 07:33

Вернісаж: українське сучасне мистецтво в дзеркалі Віденського модерну

05 січня, 16:50

Четверо українських митців – Тетяна Павлик, Мирослав Яремак, Ігор Сутула та Гліб Вишеславський – представляють добірку своїх творів! 

Виставка живопису показує культурну взаємопов’язаність  між Австрією та Україною, зокрема –  спорідненість мистецьких традицій. Українські митці  творять під впливом сучасної європейської школи живопису та орієнтуються на Віденський модерн. Їх роботи представляють не лише українське сучасне мистецтво, але і саму Україну також. Полотна показують типові міські та природні ландшафти України: історичні міста, Карпати на заході та рівнини центру країни. Відкриття виставки: 16 cічня 2018, 19.00, адреса: OTTO-MAUER-ZENTRUM / Waehringer Strasse 2 - 4, 1090 Wien

Останні новини

УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКА МУЗИЧНА ГРУПА У ВІДНІ | Вчора, 19:09

27 лютого у Відні виступить польсько-українська група DAGADANA. 

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ "УКРАЇНСЬКЕ СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО В ДЗЕРКАЛІ (ВІДЕНСЬКОГО) МОДЕРНУ" | 17 січня, 13:47

16 січня у Відні в приміщенні Отто-Мауер-Центру відбулось урочисте відкриття художньої виставки «Українське сучасне мистецтво в дзеркалі (віденського) модерну». Виставка організована у співробітництві Посольства України, Австрійсько-Українського Товариства і Отто-Мауер-Центру. 

УКРАЇНА НА FERIEN-MESSE WIEN | 12 січня, 10:14

З 11 по 14 січня у Відні проходить одна з найбільших в Європі міжнародних туристичних виставок Ferien-Messe Wien. Україну в цьому році представляє відома туристична компанія Reisewelt Ukraine. 

ПРО РОСІЙСЬКЕ РОЗУМІННЯ ТРАДИЦІЙНИХ ЦІННОСТЕЙ | 10 січня, 10:24

Стаття Посла Олександра Щерби в виданні "Die Presse". 

УСПІХИ АВСТРІЙСЬКОГО ІНВЕСТОРА FISCHER SPORTS GMBH В УКРАЇНІ | 09 січня, 12:41

За даними статистичної служби Європейського Союзу майже 50% лиж, які завозяться в Європу, мають українське походження.