Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 20:44

РОБОЧИЙ ВІЗИТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДО ВІДНЯ

08 лютого, 13:26

Сьогодні розпочинається робочий візит Президента України П.О. Порошенка до Відня.

В програмі зустрічі з Федеральним президентом Республіки Австрія А. Ван дер Белленом, з Федеральним канцлером Республіки Австрія С. Курцом, з Головою Національної ради Республіки Австрія В. Соботкою, спільні прес-конференції з президентом і канцлером Австрії, інтерв'ю провідному австрійському журналу "Профіль". Крім цього, на особисте запрошення Президента Австрії Президент України відвідає Віденський Оперний бал - один з найважливіших культурно-політичних заходів європейського німецькомовного простору.

Робоча програма дружини Президента М.А. Порошенко передбачає зустріч і переговори в Віденському магістраті на тему інклюзивної освіти.

 

Останні новини

ФІНІСАЖ ВИСТАВКИ УКРАЇНСЬКОГО СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА ТА ДИСКУСІЯ "ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКИХ ВІДНОСИН" | Вчора, 11:19

Запрошуємо вас на фінісаж виставки українського сучасного мистецтва та подіумну дискусію «Історія українсько-австрійських відносин». На вас чекає цікава розмова про перетин культур, історичні зв’язки та сучасну політичну ситуацію.

ЗУСТРІЧ УКРАЇНСЬКИХ ВИРОБНИКІВ З АВСТРІЙСЬКИМИ БАЙЕРАМИ | 20 лютого, 11:34

20 лютого у Києві проходить захід «Вихід на глобальні ринки з REWE Group» - захід, де австрійські байери з компанії REWE Group (передусім, з мережі супермаркетів Billa) знайомляться з продукцією українських виробників для їхнього подальшого виходу на австрійський ринок.

ПОКАЗ ФІЛЬМУ "КІБОРГИ" У ВІДНІ | 19 лютого, 11:19

21 лютого о 19:00 в кінотеатрі CineCenter (Fleischmarkt 6, 1010 Wien) відбудеться показ одного з найуспішніх українських фільмів останнього часу - картини Ахтема Сеїтаблаєва "Кіборги".  

ЗУСТРІЧ З КРІСТІАНОМ КЕРНОМ | 14 лютого, 18:30

14 лютого Посол Олександр Щерба зустрівся з головою партії та парламентської фракції SPÖ Крістіаном Керном, який ще до недавнього часу обіймав посаду Федерального канцлера.

ІНТЕРВ'Ю ПОСЛА ОЛЕКСАНДРА ЩЕРБИ ДЛЯ БЛОГУ RAIFFEISEN BANK INTERNATIONAL ПРО ЦЕНТРАЛЬНУ ТА СХІДНУ ЄВРОПУ | 13 лютого, 18:57

Посол України в Республіці Австрія Олександр Щерба – про те, що робить Україну привабливою для бізнесу, про поради інвесторам та особливості ведення бізнесу в Україні.