Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 08:50

РОБОЧИЙ ВІЗИТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДО ВІДНЯ

08 лютого, 13:26

Сьогодні розпочинається робочий візит Президента України П.О. Порошенка до Відня.

В програмі зустрічі з Федеральним президентом Республіки Австрія А. Ван дер Белленом, з Федеральним канцлером Республіки Австрія С. Курцом, з Головою Національної ради Республіки Австрія В. Соботкою, спільні прес-конференції з президентом і канцлером Австрії, інтерв'ю провідному австрійському журналу "Профіль". Крім цього, на особисте запрошення Президента Австрії Президент України відвідає Віденський Оперний бал - один з найважливіших культурно-політичних заходів європейського німецькомовного простору.

Робоча програма дружини Президента М.А. Порошенко передбачає зустріч і переговори в Віденському магістраті на тему інклюзивної освіти.

 

Останні новини

ЗУСТРІЧ З УКРАЇНСЬКОЮ АКАДЕМІЄЮ ЛІДЕРСТВА | 22 травня, 17:36

21 травня до Посольства завітала група з Української академії лідерства – 10-місячної освітньої програми розвитку для талановитих випускників шкіл віком від 16 до 18 років.

РІЧНИЦЯ ДЕПОРТАЦІЇ КРИМСЬКИХ ТАТАР | 18 травня, 12:17

18 травня ми вшановуємо пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народу. 

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ | 17 травня, 15:52

Сьогодні в Україні святкують День вишиванки.

ЗУСТРІЧ З ДИРЕКТОРОМ МУЗЕЮ ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА | 17 травня, 13:23

16 травня Посол Олександр Щерба зустрівся з директором віденського Музею прикладного мистецтва (MAK - Museum für angewandte Kunst) Крістофом Туном-Хоенштайном. 

ВИСТАВКА ДО СТОРІЧЧЯ ПОШТОВОГО АВІАСПОЛУЧЕННЯ ВІДЕНЬ - КИЇВ | 16 травня, 11:53

14 травня Посол Олександр Щерба взяв участь у відкритті виставки «Відень – відкриті ворота до великої Європи» в аеропорту Відня. Виставка присвячена сторіччю заснування поштового авіасполучення Відень – Краків – Львів – Проскурів (Хмельницький) – Київ – Будапешт – Відень.