Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 08:49

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ЗУСТРІВСЯ З ФЕДЕРАЛЬНИМ ПРЕЗИДЕНТОМ АВСТРІЇ

08 лютого, 15:35

Під час робочого візиту до Республіки Австрія Президент України Петро Порошенко провів переговори з Федеральним президентом Австрії Александером Ван дер Белленом.

Було обговорено хід реалізації в Україні системних реформ. Петро Порошенко запросив австрійські підприємства до участі у масштабній приватизації, яка планується в Україні. Президент України також поінформував австрійську сторону про ситуацію на тимчасово окупованих територіях.

У ході спільної прес-конференції Александер Ван дер Беллен підтвердив, що Австрія не має наміру ініціювати кроки з послаблення чи скасування санкцій, оскільки ключовою умовою для цього є суттєве покращення ситуації на Донбасі.

Також було оголошено про здійснення Федеральним президентом візиту в Україну 13-15 березня 2018 року у супроводі глави австрійського зовнішньополітичного відомства Карін Кнайссль.

Останні новини

ЗУСТРІЧ З УКРАЇНСЬКОЮ АКАДЕМІЄЮ ЛІДЕРСТВА | 22 травня, 17:36

21 травня до Посольства завітала група з Української академії лідерства – 10-місячної освітньої програми розвитку для талановитих випускників шкіл віком від 16 до 18 років.

РІЧНИЦЯ ДЕПОРТАЦІЇ КРИМСЬКИХ ТАТАР | 18 травня, 12:17

18 травня ми вшановуємо пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народу. 

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ | 17 травня, 15:52

Сьогодні в Україні святкують День вишиванки.

ЗУСТРІЧ З ДИРЕКТОРОМ МУЗЕЮ ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА | 17 травня, 13:23

16 травня Посол Олександр Щерба зустрівся з директором віденського Музею прикладного мистецтва (MAK - Museum für angewandte Kunst) Крістофом Туном-Хоенштайном. 

ВИСТАВКА ДО СТОРІЧЧЯ ПОШТОВОГО АВІАСПОЛУЧЕННЯ ВІДЕНЬ - КИЇВ | 16 травня, 11:53

14 травня Посол Олександр Щерба взяв участь у відкритті виставки «Відень – відкриті ворота до великої Європи» в аеропорту Відня. Виставка присвячена сторіччю заснування поштового авіасполучення Відень – Краків – Львів – Проскурів (Хмельницький) – Київ – Будапешт – Відень.