Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 20:44

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ЗУСТРІВСЯ З ФЕДЕРАЛЬНИМ ПРЕЗИДЕНТОМ АВСТРІЇ

08 лютого, 15:35

Під час робочого візиту до Республіки Австрія Президент України Петро Порошенко провів переговори з Федеральним президентом Австрії Александером Ван дер Белленом.

Було обговорено хід реалізації в Україні системних реформ. Петро Порошенко запросив австрійські підприємства до участі у масштабній приватизації, яка планується в Україні. Президент України також поінформував австрійську сторону про ситуацію на тимчасово окупованих територіях.

У ході спільної прес-конференції Александер Ван дер Беллен підтвердив, що Австрія не має наміру ініціювати кроки з послаблення чи скасування санкцій, оскільки ключовою умовою для цього є суттєве покращення ситуації на Донбасі.

Також було оголошено про здійснення Федеральним президентом візиту в Україну 13-15 березня 2018 року у супроводі глави австрійського зовнішньополітичного відомства Карін Кнайссль.

Останні новини

ФІНІСАЖ ВИСТАВКИ УКРАЇНСЬКОГО СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА ТА ДИСКУСІЯ "ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКИХ ВІДНОСИН" | Вчора, 11:19

Запрошуємо вас на фінісаж виставки українського сучасного мистецтва та подіумну дискусію «Історія українсько-австрійських відносин». На вас чекає цікава розмова про перетин культур, історичні зв’язки та сучасну політичну ситуацію.

ЗУСТРІЧ УКРАЇНСЬКИХ ВИРОБНИКІВ З АВСТРІЙСЬКИМИ БАЙЕРАМИ | 20 лютого, 11:34

20 лютого у Києві проходить захід «Вихід на глобальні ринки з REWE Group» - захід, де австрійські байери з компанії REWE Group (передусім, з мережі супермаркетів Billa) знайомляться з продукцією українських виробників для їхнього подальшого виходу на австрійський ринок.

ПОКАЗ ФІЛЬМУ "КІБОРГИ" У ВІДНІ | 19 лютого, 11:19

21 лютого о 19:00 в кінотеатрі CineCenter (Fleischmarkt 6, 1010 Wien) відбудеться показ одного з найуспішніх українських фільмів останнього часу - картини Ахтема Сеїтаблаєва "Кіборги".  

ЗУСТРІЧ З КРІСТІАНОМ КЕРНОМ | 14 лютого, 18:30

14 лютого Посол Олександр Щерба зустрівся з головою партії та парламентської фракції SPÖ Крістіаном Керном, який ще до недавнього часу обіймав посаду Федерального канцлера.

ІНТЕРВ'Ю ПОСЛА ОЛЕКСАНДРА ЩЕРБИ ДЛЯ БЛОГУ RAIFFEISEN BANK INTERNATIONAL ПРО ЦЕНТРАЛЬНУ ТА СХІДНУ ЄВРОПУ | 13 лютого, 18:57

Посол України в Республіці Австрія Олександр Щерба – про те, що робить Україну привабливою для бізнесу, про поради інвесторам та особливості ведення бізнесу в Україні.