Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 22:04

ВІЗИТ ПОСЛА УКРАЇНИ ДО АБАТСТВА АДМОНТ

28 лютого, 14:12

27 лютого Посол Олександр Щерба відвідав бенедектинське абатство Адмонт – найстаріший монастир у федеральній землі Штирія. 

Засноване в 11 столітті, абатство відоме своєю історією та архітектурою, а в першу чергу найбільшою в світі монастирською бібліотекою, де й досі зберігаються манускрипти, датовані 12 століттям. За легендою на території монастиря була похована одна з дочок Ярослава Мудрого – Анастасія, королева Угорщини. Посол зустрівся з настоятелем Герхардом Хафнером, пріором, членами бенедектинської громади. Було обговорено розвиток співробітництва зі схожими монастирями та музейними комплексами в Україні. Крім того, Посол відвідав архів абатства, знамениту бібліотеку та зробив запис в Книзі почесних гостей.

Останні новини

ЖУРФІКС З ПОСЛОМ УКРАЇНИ В PANEUROPA BEWEGUNG ÖSTERREICH | Вчора, 18:00

21 березня ласкаво запрошуємо вас на розмову з Послом Олександром Щербою на журфіксі організації Paneuropa Bewegung Österreich. Тема розмови – «Україна: від Революції Гідності до сьогодення». 

ВІЗИТ АЛЕКСАНДРА ВАН ДЕР БЕЛЛЕНА В УКРАЇНУ: ПРЕЗИДЕНТ АВСТРІЇ У ЛЬВОВІ | 15 березня, 16:16

Третій та завершальний день офіційного візиту до України Федеральний президент Александр Ван дер Беллен провів у Львові.

ВІЗИТ ПРЕЗИДЕНТА АВСТРІЇ: УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ ТА ЗУСТРІЧ З ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРОМ УКРАЇНИ | 14 березня, 18:15

Після прийому в Адміністрації президенти України та Австрії відкрили спільний український бізнес-форум – разом з Александром Ван дер Белленом до України прибула також велика ділова делегація.

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ НАГОРОДИВ КРИСТОФА ОТТО ДЕРЖАВНОЮ ВІДЗНАКОЮ | 14 березня, 17:11

Під час зустрічі з австрійською делегацією на чолі з Федеральним президентом Александром Ван дер Белленом Президент України Петро Порошенко нагородив громадянина Австрії Кристофа Отто державною відзнакою – Хрестом Івана Мазепи.

ЗУСТРІЧ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ З ФЕДЕРАЛЬНИМ ПРЕЗИДЕНТОМ АВСТРІЇ | 14 березня, 13:37

Президент України Петро Порошенко зустрівся з Федеральним президентом Республіки Австрія Александром Ван дер Белленом, який перебуває в Україні з офіційним візитом.