Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 22:05

ПОКАЗ УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКОГО ФІЛЬМУ UGLY У ВІДНІ

02 березня, 15:47

27 лютого в кінотеатрі Metro Kinokulturhaus в присутності знімальної групи відбулась прем’єра українсько-австрійської стрічки «Ugly».

В 2017 році цей фільм українського кінорежисера Юрія Речинського отримав престижну австрійську премію Diagonale, а цієї весни схвального рецензію на нього написала газета Der Standard: https://derstandard.at/2000075206398/Maria-Hofstaetter-in-Ugly-Das-Ungeschoente-dieser-Welt

З 2 до 21 березня стрічку «Ugly» можна переглянути у Відні.

Інформація за посиланням: https://www.filmarchiv.at/program/premiere/ugly/  

Останні новини

ЖУРФІКС З ПОСЛОМ УКРАЇНИ В PANEUROPA BEWEGUNG ÖSTERREICH | Вчора, 18:00

21 березня ласкаво запрошуємо вас на розмову з Послом Олександром Щербою на журфіксі організації Paneuropa Bewegung Österreich. Тема розмови – «Україна: від Революції Гідності до сьогодення». 

ВІЗИТ АЛЕКСАНДРА ВАН ДЕР БЕЛЛЕНА В УКРАЇНУ: ПРЕЗИДЕНТ АВСТРІЇ У ЛЬВОВІ | 15 березня, 16:16

Третій та завершальний день офіційного візиту до України Федеральний президент Александр Ван дер Беллен провів у Львові.

ВІЗИТ ПРЕЗИДЕНТА АВСТРІЇ: УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ ТА ЗУСТРІЧ З ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРОМ УКРАЇНИ | 14 березня, 18:15

Після прийому в Адміністрації президенти України та Австрії відкрили спільний український бізнес-форум – разом з Александром Ван дер Белленом до України прибула також велика ділова делегація.

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ НАГОРОДИВ КРИСТОФА ОТТО ДЕРЖАВНОЮ ВІДЗНАКОЮ | 14 березня, 17:11

Під час зустрічі з австрійською делегацією на чолі з Федеральним президентом Александром Ван дер Белленом Президент України Петро Порошенко нагородив громадянина Австрії Кристофа Отто державною відзнакою – Хрестом Івана Мазепи.

ЗУСТРІЧ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ З ФЕДЕРАЛЬНИМ ПРЕЗИДЕНТОМ АВСТРІЇ | 14 березня, 13:37

Президент України Петро Порошенко зустрівся з Федеральним президентом Республіки Австрія Александром Ван дер Белленом, який перебуває в Україні з офіційним візитом.