Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 22:06

ВІЗИТ ФЕДЕРАЛЬНОГО ПРЕЗИДЕНТА АЛЕКСАНДРА ВАН ДЕР БЕЛЛЕНА ДО УКРАЇНИ

07 березня, 11:53

Наступного тижня Федеральний президент Республіки Австрія Александер Ван дер Беллен та його дружина Доріс Шмідауер у супроводі Міністра закордонних справ Карін Кнайссль та великої делегації з питань економіки та культури здійснять офіційний візит до України. В політичній частині візиту заплановані зустрічі з Президентом Петром Порошенком та Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

В центрі переговорів стоятимуть багатогранні двосторонні відносини, а також відносини з ЄС, ситуація на Сході України, Мінські домовленості, заплановано і підписання Угоди щодо співпраці в галузі культури та освіти. Федеральний президент Ван дер Беллен: «Австрія та ЄС бажають бачити політично стабільну та економічно успішну Україну. Наші двосторонні відносини дійсно багатогранні. Також я особливо чекає на подорож до Львова – символу тісної взаємопов’язаності наших країн».

Візит почнеться у вівторок, 13 березня, прогулянкою старим містом та спілкуванням з представниками громадського суспільства та студентами. Ввечері заплановано зустріч з представниками австрійської економіки/бізнесу, а також із австрійцями, задіяними в роботі ОБСЄ та інших міжнародних організацій.

В середу 14 березня заплановано покладання вінку до Могили невідомого солдата, покладання колосків зерна до Меморіалу жертв Голодомору в знак пам’яті штучно спричиненої голодної смерті мільйонів українців в 1932-33 роках, а також покладання квітів в знак пам’яті загиблих на Майдані у 2014 році.

Офіційна частина почнеться прийомом з військовими почестями у Президента Порошенка, а також переговорами тет-а-тет двох президентів та переговорами за участі делегації. На завершення Міністр закордонних справ Карін Кнайссль підпише Угоду щодо співпраці в галузі культури та освіти. Одразу після спільного підходу до преси двох президентів австрієць Крістоф Отто з організації Global 2000 буде нагороджений Президентом Порошенком українським орденом за свій проект допомоги дітям Чорнобиля.

Після обіду президенти візьмуть участь в економічному форумі. Офіційна частина візиту в Києві завершиться переговорами з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

На третій день перебування в Україні Федеральний президент Ван дер Беллен та Доріс Шмідауер відвідають Львів. Після прогулянки та запису в книзі почесних гостей міста заплановано візит до австрійської бібліотеки. В кінці свого перебування в Україні Федеральний президент зачитає доповідь та поспілкується зі студентами в Українському католицькому університеті.

Останні новини

ЖУРФІКС З ПОСЛОМ УКРАЇНИ В PANEUROPA BEWEGUNG ÖSTERREICH | Вчора, 18:00

21 березня ласкаво запрошуємо вас на розмову з Послом Олександром Щербою на журфіксі організації Paneuropa Bewegung Österreich. Тема розмови – «Україна: від Революції Гідності до сьогодення». 

ВІЗИТ АЛЕКСАНДРА ВАН ДЕР БЕЛЛЕНА В УКРАЇНУ: ПРЕЗИДЕНТ АВСТРІЇ У ЛЬВОВІ | 15 березня, 16:16

Третій та завершальний день офіційного візиту до України Федеральний президент Александр Ван дер Беллен провів у Львові.

ВІЗИТ ПРЕЗИДЕНТА АВСТРІЇ: УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ ТА ЗУСТРІЧ З ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРОМ УКРАЇНИ | 14 березня, 18:15

Після прийому в Адміністрації президенти України та Австрії відкрили спільний український бізнес-форум – разом з Александром Ван дер Белленом до України прибула також велика ділова делегація.

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ НАГОРОДИВ КРИСТОФА ОТТО ДЕРЖАВНОЮ ВІДЗНАКОЮ | 14 березня, 17:11

Під час зустрічі з австрійською делегацією на чолі з Федеральним президентом Александром Ван дер Белленом Президент України Петро Порошенко нагородив громадянина Австрії Кристофа Отто державною відзнакою – Хрестом Івана Мазепи.

ЗУСТРІЧ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ З ФЕДЕРАЛЬНИМ ПРЕЗИДЕНТОМ АВСТРІЇ | 14 березня, 13:37

Президент України Петро Порошенко зустрівся з Федеральним президентом Республіки Австрія Александром Ван дер Белленом, який перебуває в Україні з офіційним візитом.