Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 22:05

ВІСІМДЕСЯТА РІЧНИЦЯ 12 БЕРЕЗНЯ 1938 РОКУ

12 березня, 16:03

Сьогодня в Австрії згадують трагічну дату – 12 березня 1938 року – перехід влади в країні до націонал-соціалістичного режиму Третього Рейху. 

В великому заході пам’яті в палаці Хофбург взяв участь також Посол України Олександр Щерба. В своїх промовах до аудиторії Федеральний президент Александр Ван дер Беллен та Федеральний канцлер Себастіан Курц наголосили на важливості боротьби з будь-якими проявами нацизму та дискримінації і недопущенні повторення трагедії Другої світової війни.

Останні новини

ЖУРФІКС З ПОСЛОМ УКРАЇНИ В PANEUROPA BEWEGUNG ÖSTERREICH | Вчора, 18:00

21 березня ласкаво запрошуємо вас на розмову з Послом Олександром Щербою на журфіксі організації Paneuropa Bewegung Österreich. Тема розмови – «Україна: від Революції Гідності до сьогодення». 

ВІЗИТ АЛЕКСАНДРА ВАН ДЕР БЕЛЛЕНА В УКРАЇНУ: ПРЕЗИДЕНТ АВСТРІЇ У ЛЬВОВІ | 15 березня, 16:16

Третій та завершальний день офіційного візиту до України Федеральний президент Александр Ван дер Беллен провів у Львові.

ВІЗИТ ПРЕЗИДЕНТА АВСТРІЇ: УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ ТА ЗУСТРІЧ З ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРОМ УКРАЇНИ | 14 березня, 18:15

Після прийому в Адміністрації президенти України та Австрії відкрили спільний український бізнес-форум – разом з Александром Ван дер Белленом до України прибула також велика ділова делегація.

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ НАГОРОДИВ КРИСТОФА ОТТО ДЕРЖАВНОЮ ВІДЗНАКОЮ | 14 березня, 17:11

Під час зустрічі з австрійською делегацією на чолі з Федеральним президентом Александром Ван дер Белленом Президент України Петро Порошенко нагородив громадянина Австрії Кристофа Отто державною відзнакою – Хрестом Івана Мазепи.

ЗУСТРІЧ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ З ФЕДЕРАЛЬНИМ ПРЕЗИДЕНТОМ АВСТРІЇ | 14 березня, 13:37

Президент України Петро Порошенко зустрівся з Федеральним президентом Республіки Австрія Александром Ван дер Белленом, який перебуває в Україні з офіційним візитом.