Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 22:04

ПОДІУМНА ДИСКУСІЯ "ЩОДО ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКИХ ВІДНОСИН"

13 березня, 14:01

12 березня в рамках завершення мистецької виставки "Українське сучасне мистецтво у дзеркалі (Віденського) модерну", яка тривала два місяці в Центрі Отто-Мауера, відбулась подіумна дискусія на тему «Щодо історії українсько-австрійських відносин». 

Своїми думками щодо спільної культурної спадщини, історичного розвитку та актуального стану двосторонніх відносин поділились колишній віце-канцлер та міністр освіти Австрії Ерхард Бусек, голова Австрійсько-Українського товариства, професор Віденського університету Алоїс Вольдан та радник-посланник Посольства Юрій Токарський.

Захід спільно організовано Австрійсько-українським товариством у Відні, Католицькою академічною асоціацією Віденської Архиєпархії та Посольством України в Австрії.

Останні новини

ЖУРФІКС З ПОСЛОМ УКРАЇНИ В PANEUROPA BEWEGUNG ÖSTERREICH | Вчора, 18:00

21 березня ласкаво запрошуємо вас на розмову з Послом Олександром Щербою на журфіксі організації Paneuropa Bewegung Österreich. Тема розмови – «Україна: від Революції Гідності до сьогодення». 

ВІЗИТ АЛЕКСАНДРА ВАН ДЕР БЕЛЛЕНА В УКРАЇНУ: ПРЕЗИДЕНТ АВСТРІЇ У ЛЬВОВІ | 15 березня, 16:16

Третій та завершальний день офіційного візиту до України Федеральний президент Александр Ван дер Беллен провів у Львові.

ВІЗИТ ПРЕЗИДЕНТА АВСТРІЇ: УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ ТА ЗУСТРІЧ З ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРОМ УКРАЇНИ | 14 березня, 18:15

Після прийому в Адміністрації президенти України та Австрії відкрили спільний український бізнес-форум – разом з Александром Ван дер Белленом до України прибула також велика ділова делегація.

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ НАГОРОДИВ КРИСТОФА ОТТО ДЕРЖАВНОЮ ВІДЗНАКОЮ | 14 березня, 17:11

Під час зустрічі з австрійською делегацією на чолі з Федеральним президентом Александром Ван дер Белленом Президент України Петро Порошенко нагородив громадянина Австрії Кристофа Отто державною відзнакою – Хрестом Івана Мазепи.

ЗУСТРІЧ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ З ФЕДЕРАЛЬНИМ ПРЕЗИДЕНТОМ АВСТРІЇ | 14 березня, 13:37

Президент України Петро Порошенко зустрівся з Федеральним президентом Республіки Австрія Александром Ван дер Белленом, який перебуває в Україні з офіційним візитом.