Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 08:47

УКРАЇНСЬКІ КНИЖКИ В АВСТРІЇ

04 травня, 10:06

Триває співробітництво між Посольством України та Спілкою бібліотек Австрії – на замовлення австрійців з українських видавництв А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, Видавництва Старого Лева, Meridian Czernowitz та інших до Відня прибула нова партія українських книжок. 

Сучасна українська література, а також світова та вітчизняна класика незабаром чекатимуть на бажаючих в бібліотеках різних федеральних земель Австрії. Читаймо українською разом!
(Як і раніше, проект повністю фінансується австрійською стороною).

Останні новини

ЗУСТРІЧ З УКРАЇНСЬКОЮ АКАДЕМІЄЮ ЛІДЕРСТВА | 22 травня, 17:36

21 травня до Посольства завітала група з Української академії лідерства – 10-місячної освітньої програми розвитку для талановитих випускників шкіл віком від 16 до 18 років.

РІЧНИЦЯ ДЕПОРТАЦІЇ КРИМСЬКИХ ТАТАР | 18 травня, 12:17

18 травня ми вшановуємо пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народу. 

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ | 17 травня, 15:52

Сьогодні в Україні святкують День вишиванки.

ЗУСТРІЧ З ДИРЕКТОРОМ МУЗЕЮ ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА | 17 травня, 13:23

16 травня Посол Олександр Щерба зустрівся з директором віденського Музею прикладного мистецтва (MAK - Museum für angewandte Kunst) Крістофом Туном-Хоенштайном. 

ВИСТАВКА ДО СТОРІЧЧЯ ПОШТОВОГО АВІАСПОЛУЧЕННЯ ВІДЕНЬ - КИЇВ | 16 травня, 11:53

14 травня Посол Олександр Щерба взяв участь у відкритті виставки «Відень – відкриті ворота до великої Європи» в аеропорту Відня. Виставка присвячена сторіччю заснування поштового авіасполучення Відень – Краків – Львів – Проскурів (Хмельницький) – Київ – Будапешт – Відень.