Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 08:45

25 РОКІВ АВСТРІСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА

07 травня, 11:08

6 травня 2018 року в актовому залі Віденського університету відбувся урочистий захід з нагоди 25-річного ювілею заснування Австрійсько-Українського Товариства (АУТ).

Президент АУТу та голова Інституту Славістики професор Алоіс Вольдан, а також почесний президент товариства, колишній Міністр фінансів Рудольф Едлінгер звернулися до аудиторії з промовами та розповіли про діяльність організації. Вітальне слово виголосив також Посол України Олександр Щерба.

На гостей очікував святковий концерт – різноманітні музичні твори виконали солістка Віденської опери Зоряна Кушплер, бандурист Богдан Шутка та румунський скрипаль українського походження Тюдор Андрей.

Останні новини

ЗУСТРІЧ З УКРАЇНСЬКОЮ АКАДЕМІЄЮ ЛІДЕРСТВА | 22 травня, 17:36

21 травня до Посольства завітала група з Української академії лідерства – 10-місячної освітньої програми розвитку для талановитих випускників шкіл віком від 16 до 18 років.

РІЧНИЦЯ ДЕПОРТАЦІЇ КРИМСЬКИХ ТАТАР | 18 травня, 12:17

18 травня ми вшановуємо пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народу. 

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ | 17 травня, 15:52

Сьогодні в Україні святкують День вишиванки.

ЗУСТРІЧ З ДИРЕКТОРОМ МУЗЕЮ ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА | 17 травня, 13:23

16 травня Посол Олександр Щерба зустрівся з директором віденського Музею прикладного мистецтва (MAK - Museum für angewandte Kunst) Крістофом Туном-Хоенштайном. 

ВИСТАВКА ДО СТОРІЧЧЯ ПОШТОВОГО АВІАСПОЛУЧЕННЯ ВІДЕНЬ - КИЇВ | 16 травня, 11:53

14 травня Посол Олександр Щерба взяв участь у відкритті виставки «Відень – відкриті ворота до великої Європи» в аеропорту Відня. Виставка присвячена сторіччю заснування поштового авіасполучення Відень – Краків – Львів – Проскурів (Хмельницький) – Київ – Будапешт – Відень.