Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 08:43

КОНЦЕРТ КАМЕРНОГО ДІВОЧОГО ХОРУ КСММШ ІМЕНІ ЛИСЕНКА В MINORITENKIRCHE

10 травня, 12:02

9 травня Посольство вшанувало пам’ять жертв Другої світової війни, влаштувавши концерт камерного дівочого хору школи-інтернату імені Лисенка в одній з найкрасивіших церков Відня. 

Під куполом Minoritenkirche пролунала українська духовна та сучасна музика. Культурну подію відвідала Заступник міністра закордонних справ з питань культури Тереза Інджейн, представники дипломатичного корпусу, політичних та ділових кіл та української громади. Перед початком концерту до гостей з вітальною промовою звернувся Посол Олександр Щерба.

Останні новини

ЗУСТРІЧ З УКРАЇНСЬКОЮ АКАДЕМІЄЮ ЛІДЕРСТВА | 22 травня, 17:36

21 травня до Посольства завітала група з Української академії лідерства – 10-місячної освітньої програми розвитку для талановитих випускників шкіл віком від 16 до 18 років.

РІЧНИЦЯ ДЕПОРТАЦІЇ КРИМСЬКИХ ТАТАР | 18 травня, 12:17

18 травня ми вшановуємо пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народу. 

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ | 17 травня, 15:52

Сьогодні в Україні святкують День вишиванки.

ЗУСТРІЧ З ДИРЕКТОРОМ МУЗЕЮ ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА | 17 травня, 13:23

16 травня Посол Олександр Щерба зустрівся з директором віденського Музею прикладного мистецтва (MAK - Museum für angewandte Kunst) Крістофом Туном-Хоенштайном. 

ВИСТАВКА ДО СТОРІЧЧЯ ПОШТОВОГО АВІАСПОЛУЧЕННЯ ВІДЕНЬ - КИЇВ | 16 травня, 11:53

14 травня Посол Олександр Щерба взяв участь у відкритті виставки «Відень – відкриті ворота до великої Європи» в аеропорту Відня. Виставка присвячена сторіччю заснування поштового авіасполучення Відень – Краків – Львів – Проскурів (Хмельницький) – Київ – Будапешт – Відень.