Посольство України в Республіці Австрія

, Київ 05:02

Науково-технічне співробітництво

Науково-технічне співробітництво (НТС)

 Науково-технічне співробітництво між Україною та Австрією має значний потенціал розвитку та базується, серед іншого, на положеннях Угоди про науково-технічне співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Австрія від 6 червня 2003р.

 19 травня 2015 р. в відбулося Шосте засідання українсько-австрійської Спільної Комісії з питань науково-технічного співробітництва (м.Київ, Україна).

 Було обговорено новітні тенденції в сфері наукових досліджень України та Республіки Австрія, підкреслено важливість та необхідність подальшої співпраці на засадах рівноправності та взаємної вигоди з урахуванням пріоритетів двох країн.

 За результатами засідання було погоджено Робочу програму з науково - технічного співробітництва на період 2015-2016 рр., яка містить положення щодо форм, пріоритетних напрямів співробітництва, а також адміністративні та фінансові умови здійснення обміну вченими. Також було затверджено фінансування 10 спільних науково-дослідних проектів на період 2015-2016 рр.

 Результати Шостого засідання українсько-австрійської Спільної Комісії з питань науково-технічного співробітництва знайшли своє відображення у Протоколі засідання, скріпленому підписами глав української та австрійської делегацій.

11 листопада 2016 р.  у Відні відбулось Сьоме засідання  українсько-австрійської Спільної Комісії з науково-технічного співробітництва (НТС).

Українську делегацію очолював Заступник Міністра освіти і науки України М.Стріха, австрійську делегацію – заступник Директора департаменту Федерального міністерства закордонних справ Евелін фон Бюлов.

В рамках засіданні відбувся обмін інформацією про актуальний стан справ у науково-дослідних сферах обох країн, погоджено та затверджено робочу програму двостороннього НТС на 2017-18 рр. та перелік спільних дослідницьких проектів.