е-Довідка про несудимість
Опубліковано 17 серпня 2021 року о 11:14

1. Для здійснення запису до Консульського відділу Посольства України в Республіці Австрія для отримання довідки про несудимість необхідно зайти на веб-сторінку https://e-consul.mfa.gov.ua та у списку вибрати необхідну довідку;

2. Обрати «Довідки» та «Отримання фізичними особами довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України»;


3. Вибрати «Звичайна реєстрація»

4. Обрати країну "Австрія" та "Посольство України в Республіці Австрія", а потім у полі «Captcha» поставити галочку «Я не робот»

5. Після чого відкриються додаткові поля, де необхідно зазначити свою електронну пошту та два рази ввести пароль (пароль повинен складається з не менш ніж 6 символів, містити великі та маленькі латинськи літери, спеціальні знаки та цифри).

6. Натиснути "далі", де відкривається нове вікно для введення даних.

Заповнивши всі поля на сторінці, система, у разі необхідності, дає можливість зберегти Вашу заяву після натискання «Зберегти» і потім повернутися до неї у будь-який зручний час. Для цього необхідно зайти на свою електронну пошту та знайти лист надісланий від [email protected] В листі буде зазначений реєстраційний номер запису та пароль, який необхідно використати на головній веб-сторінці https://e-consul.mfa.gov.ua у пункті «Редагувати раніше створену заяву». Ввівши ці дані, система переправить Вас до останнього місця внесення даних.

7. Заповнивши всі поля, натиснути далі та перейти до кроку 2, де необхідно зазначити дані документа, що підтверджує громадянство та особу. Також, необхідно вибрати форму заяву (повну чи коротку). Коротка покаже наявність судимості/несудимості особі на сьогоднішній момент, а повна буде відображати, за наявності, всі судимості, які були у особи раніше.

8. В наступному розділі уважно перевірити внесені дані та натиснути «далі».

9. В іншому вікні відкривається сторінка для здійснення платежу. Платіжку з реквізитами можна як завантажити, так і відправити на електронну пошту.

10. Після сплати консульського збору квитанцію необхідно буде завантажити, натиснувши «Звичайна оплата», але попередньо зазначивши її номер та дату платежу.

11. Натиснути «Відправити звернення», після чого заява буде надіслана консульській посадовій особі для розгляду та прийняття відповідного рішення.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux