Портал в режимі тестування та наповнення
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Deutsch
Українські навчальні заклади в Австрії
Опубліковано 15 жовтня 2014 року о 15:16

УКРАЇНСЬКА СУБОТНЯ ШКОЛА У ВІДНІ

Українська Суботня Школа у Відні 6-й рік поспіль відчиняє свої двері для маленьких українців. 

Щосуботи близько 100 дітей віком 6-16 років займаються в одинадцяти класах школи. Школа знаходиться у самісінькому центрі Відня, у надзвичайно красивій історичній будівлі “Urania” на Schwedenplatz.

                                                   Українська Суботня Школа в Уранії

Українська Суботня Школа у Відні – акредитована Міністерством Освіти України та тісно співпрацює з Міжнародною Українською Школою в Києві. В Українській Суботній Школі учні мають вибір: вони можуть вивчати всі загальноосвітні предмети відповідно до української шкільної програми, здати екзамени та отримати атестати, визнані в Україні; можуть вчити всі загальноосвітні предмети і не йти на екзамени, а можуть за бажанням вивчати лише українознавчі предмети – мову, літературу, історію, народну творчість, релігію.

                                                   Уроки в першому класі

 Особливістю Української Суботньої Школи у Відні є рідкісне поєднання високої якості навчання з проведенням уроків у цікавій формі. Організатори Школи прагнуть осягнути два моменти: діти повинні отримати гарний рівень знань і разом з тим їм повинно бути цікаво в Українській Школі, – не можна відбивати у дітей бажання до українського…

                                                    Урок географії

Досягнути цього, звісно, нелегко. Але можливо – завдяки чудовим вчителям. В Українській Суботній Школі у Відні працюють молоді, динамічні і водночас досвідчені дипломовані педагоги. Окрім української вищої освіти, деякі з них мають й австрійські педагогічні дипломи і добре знають особливості викладання як в українських, так і в австрійських школах. Педагогічний колектив Української Суботньої Школи поєднує у собі високий професіоналізм з ентузіазмом, найсучасніші методики викладання з вимогливістю, велику любов – з повагою до школярів. Тому не дивно, що учні кожної суботи з радістю поспішають на заняття. Адже навчання в Українській Суботній Школі є цікавим і захоплюючим. Ефективність цієї концепції підтвердила також зимова атестація – успішно здані іспити і високі оцінки.

                                                       Екскурсія до Віденської Опери

Через численні культурно-освітні заходи Українська Суботня Школа стала не тільки місцем навчання, але й чудовим осередком українства, який допомагає малим і великим українцям гуртуватися та виховувати дітей в патріотичному дусі. Екскурсія в кулуари Віденської Державної Опери – українською мовою – на запрошення нашої талановитої землячки Зоряни Кушплер, вшанування пам’яті жертв Голодомору, свято до закінчення 2014 року з відомим казкарем Сашком Лірником з України, вистави шкільного театрального гуртка, активна участь у виставі-феєрії “До нас їде Миколай”, Свято Водохреща і освячення школи, зустріч з воїнами-героями АТО, карнавал – ось неповний перелік «позашкільних» подій, які відбулися в Суботній Школі протягом минулого навчального року. Поміж навчанням і дозвіллям учні не забувають й про свою Батьківщину. Вже декілька разів вони відправляли листи і малюнки бійцям в АТО. Крім того, активні батьки збирали і переправляли дитячі речі i гроші багатодітним сім’ям загиблих бійців.

                                                        Зустріч із Сашком Лірником

                                                    Малюнки від дітей школи бійцям АТО

Засновником Української Суботньої Школи є неприбуткова громадська організація «Український культурно-освітній Центр ім. Івана Франка», зареєстрована у Відні. Члени УкрЦентру – це активні батьки, метою яких є організація якісного і цікавого навчання українською мовою для українських дітей у Відні, у гарних умовах, за мінімально можливою ціною. Протягом усіх попередніх років Посольство України в Австрії тісно співпрацювало з Українською Суботньою Школою у Відні та надавало фінансову підтримку Школі. Тепер ситуація змінилася. Але незважаючи на це, завдяки наполегливій праці і старанням членів УкрЦентру, у цьому навчальному році організаторам вдалося суттєво знизити оплату за навчання в школі, безкоштовно забезпечити всіx школярів підручниками і виплатити премії вчителям. УкрЦентр і надалі працює над зниженням шкільної оплати і вдячний за будь-яку підтримку, яка спрямовується на те, щоб якомога більша кількість українських діточок могли відвідувати Українську Суботню Школу у Відні – незалежно від рівня доходу батьків.

                                                     Урок фортепіано в музичній школі

Свій 5-й навчальний рік школа відзначила відкриттям цілого ряду курсів, кожен з яких відвідують десятки школярів, в тому числі, багато дітей, які не є учнями Української Суботньої Школи. Мова йде зокрема про підготовчу групу для дошкільнят, про групу раннього розвитку для малюків віком 3-4 років, про гурток народної творчості, на якому діти займаються писанкарством, виготовленням ляльок-мотанок, насиляють бісер, а також про гурток малювання, про факультативні уроки релігії та про курси німецької мови для дорослих. І, звичайно ж, – про музичну школу – першу в Австрії Музичну Школу з українською мовою викладання, яка була заснована у цьому році при Українській Суботній Школі, і в якій уже зараз декілька десятків дітей щосуботи займаються фортепіано, скрипкою, сопілкою, бандурою, вокалом та хоровим співом, а також сольфеджіо.

                                                   Святкування першого дзвінка 2014

 

Детальніше про школу Ви дізнаєтесь на:

www.ukr-schule.at
www.facebook.com/UkrSchuleWien

Директор Школи

Олена Огількo

Тел.: 0664-556-09-18

direktor@ukr-schule.at

 Школа «Ерудит» у місті Відень

Школа є акредитованим закладом і працює за програмою Міністерства освіти України.

Це дає право учням 9 та 11 класів отримати атестати зрілості та продовжити навчання у коледжах, технікумах, вищих навчальних закладах України.

За бажанням батьків діти можуть вивчати предмети за вибором – українська мова, українська література, історія тощо.

Працює підготовча група - діти 4-5 років. Для них проводяться три уроки на тиждень тривалістю по 30 хв., а також додаткове заняття з англійської мови (безплатно). Для бажаючих приєднатись до цікавих занять – ціна за домовленістю.

У школі постійно проводяться різні заходи, відзначення свят, організовані великі перерви, цікаві конкурси, екскурсії. Діти нашої школи беруть участь у різних концертах, ярмарках та інших позашкільних заходах.

Розпочав роботу «Віночок творчості» - гуртки за вподобаннями, які можуть відвідувати як діти, так і дорослі (усі питання з’ясовувати з куратором Наталею Шаталович  за тел.: 068110259566).

Робота гуртків розпочинається з 13.00.

У школі проводяться курси німецької мови для  всіх, кому потрібно вдосконалити знання чи розпочати вивчення мови з основ (звертатися до директора школи).

При школі діє юридична консультація. Запис попередній (звертатись за тел.: 06645230400 - п. Надія ).

Проводяться індивідуальні заняття з логопедом (тел.: 0650 62 65 986 – п. Галина)

Колектив школи - це вчителі з відповідною педагогічною освітою та досвідом роботи, вчителі-методисти, науковці, викладачі вищих навчальних закладів, педагоги, які вже мають досвід роботи в суботній школі, тож добре знають свою справу.

Адреса школи:

1010 Wien, Teinfaltstrasse 4, 

e-mail: erudyt.wien@hotmail.com

Час роботи: щосуботи, 9.00-15.00

Директор школи: Зоряна Столярчук

тел.: 0676 58 11 962; e-mail: zoria@yandex.ua

Голова УП Центру: Галина Павлюк

тeл.: 0650 62 65 986; e-mail: bybliw@yahoo.com

 

Kindergarten Marokkanergasse 17/Ecke Strohgasse 1030 Wien 06603755410 067684221213

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux