Посольство України в Республіці Австрія

Київ 13:14

Вручення вірчих грамот

11 грудня 2014, 10:01

 

10 грудня 2014 року Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Австрія Олександр Щерба вручив вірчі грамоти Федеральному Президенту Австрії Гайнцу Фішеру.

 

 

 

Сторони обговорили актуальний стан двосторонніх відносин та ситуацію в Україні. Австрійська сторона запевнила у підтримці суверенітету та територіальної цілісності України та висловила сподівання на якнайскоріше досягнення тривалого перемир’я на Сході країни.

Останні новини

ІГОР КОЗЛОВСЬКИЙ ТА СТАЛІНА ЧУБЕНКО У ВІДНІ | 12 грудня, 17:49

11-12 грудня на запрошення Посольства у Відні перебувають професор теології та історик Ігор Козловський, який провів два роки в полоні "ДНР", та Сталіна Чубенко, мати народного Героя України Степана Чубенка, замордованого бойовиками за проукраїнські погляди. 

ЗУСТРІЧ З ІГОРЕМ КОЗЛОВСЬКИМ ТА СТАЛІНОЮ ЧУБЕНКО У ВІДНІ | 07 грудня, 11:03

11 грудня в Міжнародному Інституті миру (Möllwaldplatz 5/2, 1040, Wien) відбудеться зустріч з українським істориком та теологом, професором Ігорем Козловським, який провів 2 роки в ув`язненні в ДНР, та зі Сталіною Чубенкою – матір`ю вбитого за проукраїнську позицію народного Героя України Степана Чубенка.

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ! | 06 грудня, 09:22

Шостого грудня ми вітаємо наших військових з Днем Збройних сил України. 

ФІЛЬМ "ПРОЦЕС: РОСІЙСЬКА ДЕРЖАВА ПРОТИ ОЛЕГА СЕНЦОВА" У ВІДНІ | 03 грудня, 11:19

Цього року Європейський парламент нагороджує найвідомішого політв`язня Кремля Олега Сенцова Премією Сахарова за свободу думки. А 5 грудня у Відні покажуть документальний фільм "Процес: Російська держава проти Олега Сенцова".

СТАТТЯ ПОСЛА ОЛЕКСАНДРА ЩЕРБИ В ГАЗЕТІ "DIE PRESSE": УКРАЇНА ПРАГНЕ МИРУ – РОСІЯ ПРАГНЕ СТАТУСУ ВЕЛИКОЇ ДЕРЖАВИ | 29 листопада, 15:01

Вже чотири роки тече кров в Україні. Чотири роки частина української території знаходиться під окупацією. Чотири роки російські громадяни, під російськими прапорами, з російською зброєю в руках знаходяться на українській землі – не навпаки.