Посольство України в Республіці Австрія

Київ 13:14

Парламент Австрії ратифікував Угоду про асоціацію

09 липня 2015, 19:04

8 липня Національна рада Австрії більшістю голосів ратифікувала Угоду про асоціацію між Україною та ЄС. 

Процедура буде завершена, коли рішення підтримає Бундесрат та підпише Федеральний президент.  

Останні новини

ІГОР КОЗЛОВСЬКИЙ ТА СТАЛІНА ЧУБЕНКО У ВІДНІ | 12 грудня, 17:49

11-12 грудня на запрошення Посольства у Відні перебувають професор теології та історик Ігор Козловський, який провів два роки в полоні "ДНР", та Сталіна Чубенко, мати народного Героя України Степана Чубенка, замордованого бойовиками за проукраїнські погляди. 

ЗУСТРІЧ З ІГОРЕМ КОЗЛОВСЬКИМ ТА СТАЛІНОЮ ЧУБЕНКО У ВІДНІ | 07 грудня, 11:03

11 грудня в Міжнародному Інституті миру (Möllwaldplatz 5/2, 1040, Wien) відбудеться зустріч з українським істориком та теологом, професором Ігорем Козловським, який провів 2 роки в ув`язненні в ДНР, та зі Сталіною Чубенкою – матір`ю вбитого за проукраїнську позицію народного Героя України Степана Чубенка.

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ! | 06 грудня, 09:22

Шостого грудня ми вітаємо наших військових з Днем Збройних сил України. 

ФІЛЬМ "ПРОЦЕС: РОСІЙСЬКА ДЕРЖАВА ПРОТИ ОЛЕГА СЕНЦОВА" У ВІДНІ | 03 грудня, 11:19

Цього року Європейський парламент нагороджує найвідомішого політв`язня Кремля Олега Сенцова Премією Сахарова за свободу думки. А 5 грудня у Відні покажуть документальний фільм "Процес: Російська держава проти Олега Сенцова".

СТАТТЯ ПОСЛА ОЛЕКСАНДРА ЩЕРБИ В ГАЗЕТІ "DIE PRESSE": УКРАЇНА ПРАГНЕ МИРУ – РОСІЯ ПРАГНЕ СТАТУСУ ВЕЛИКОЇ ДЕРЖАВИ | 29 листопада, 15:01

Вже чотири роки тече кров в Україні. Чотири роки частина української території знаходиться під окупацією. Чотири роки російські громадяни, під російськими прапорами, з російською зброєю в руках знаходяться на українській землі – не навпаки.