Посольство України в Республіці Австрія

Київ 06:32

НОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ ПІД КЕРУВАННЯМ ОКСАНИ ЛИНІВ

03 січня, 12:42

В рамках фестивалю «Winter-Festspiele der Vielfalt» в Тіролі відбувся Новорічний концерт під керуванням видатної української мисткині, шеф-диригентки Грацької опери та Грацького філармонічного оркестру Оксани Линів.

Вітаємо пані Линів з черговим творчим успіхом та бажаємо всім щасливого Нового року!

Останні новини

ІНТЕРВ`Ю ПОСЛА УКРАЇНИ В ЖУРНАЛІ "BUSINESS UKRAINE" | Вчора, 14:52

Олександр Щерба про Рік культури, австрійські інвестиції та спільну історію. 

НАЦІОНАЛЬНИЙ СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР УКРАЇНИ В ЛІНЦІ | 20 червня, 18:07

18 червня у співпраці з Посольством України на головній сцені Brucknerhaus у Лінці відбувся концерт Національного симфонічного оркестру України. 

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК У ВІДНІ | 16 червня, 15:17

15 червня в українських суботніх школах у Відні пролунав останній в цьому навчальному році дзвоник. Вітаємо випускників, батьків та вчителів! Попереду найцікавіше!

ДНІ УКРАЇНСЬКОЇ КУХНІ В ГОТЕЛІ "БРИСТОЛЬ" | 14 червня, 11:22

21 та 22 червня зірка української кулінарії Юрій Ковриженко завітає до Відня та почастує гостей готелю «Бристоль» модерною українською кухнею. Разом з шеф-поваром «Бристолю» Рене Мольнаром Юрій Ковриженко, якого називають «послом української кухні», презентує вишукані страви української «Fleur Cusine» - справжні кулінарні шедеври. Чи доводилося Вам, наприклад, колись їсти борщ за рецептами молекулярної кухні?

МУЗИКА ПІВНІЧНОЇ БУКОВИНИ В АВСТРІЇ | 10 червня, 17:26

Цими днями в Австрії вперше лунає традиційна музика Північної Буковини. Ілля Стурко та Вікторія Медведко (Чернівці) з новими інтерпретаціями народної музики на бубні, сопілці та дримбі зіграють на тринадцятому етно-фестивалі "Schwaigen-Reigen"(R) у Векселі.