Посольство України в Республіці Австрія

Київ 16:56

НОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ ПІД КЕРУВАННЯМ ОКСАНИ ЛИНІВ

03 січня, 12:42

В рамках фестивалю «Winter-Festspiele der Vielfalt» в Тіролі відбувся Новорічний концерт під керуванням видатної української мисткині, шеф-диригентки Грацької опери та Грацького філармонічного оркестру Оксани Линів.

Вітаємо пані Линів з черговим творчим успіхом та бажаємо всім щасливого Нового року!

Останні новини

ВІЗИТ ПРЕЗИДЕНТА НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ АВСТРІЇ В УКРАЇНУ | 16 січня, 11:15

15 січня розпочався офіційний візит Президента Національної Ради Австрії Вольфганга Соботки в Україну. 

РОМАН "ЗАБУТТЯ" ТАНІ МАЛЯРЧУК ВИХОДИТЬ НІМЕЦЬКОЮ МОВОЮ | 14 січня, 23:56

Вже 14 лютого німецькою мовою виходить роман «Забуття» української письменниці Тані Малярчук, яка в 2018 році здобула престижну австрійську літературну премію імені Інгеборг Бахман. 

УКРАЇНА НА FERIEN-MESSE WIEN | 11 січня, 12:30

Поки всі поступово виринають із новорічних та різдвяних канікул, найбільший австрійський туристичний ярмарок Ferien-Messe Wien активно запрошує всіх бажаючих думати про приємне та вже зараз планувати літню відпустку. 

НОВОРІЧНЕ ПРИЙНЯТТЯ ВІД ІМЕНІ ФЕДЕРАЛЬНОГО ПРЕЗИДЕНТА АВСТРІЇ | 08 січня, 17:13

8 січня Посол Олександр Щерба взяв участь у Новорічному прийнятті для дипломатичного корпусу від імені Федерального Президента Австрії Александра Ван дер Беллена в палаці Гофбург.

ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА УКРАЇНИ ОТРИМАЛА ТОМОС ВСЕЛЕНСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ | 07 січня, 11:59

5 січня 2019 року увійде в історію як день проголошення духовної незалежності України. Після 333 років перебування у складі московського православного патріархату об’єднана Православна Церква України отримала Томос (благословення) Вселенського патріархату в Константинополі.