Участь України у міжнародному ярмарку EWEA-2013
Опубліковано 08 лютого 2013 року о 17:23

    З 4 по 7 лютого 2013 року у Відні відбулася провідний спеціалізований європейський ярмарок і конференція з вітроенергетики EWEA-2013. Організатор заходу – Європейська вітроенергетична асоціація (EWEA). У ярмарку взяли участь понад 500 європейських підприємств вітроенергетичного сектору. Протягом 4 днів захід відвідали понад 10 000 фахівців зазначеної галузі. У фокусі цьогорічного ярмарку – швидко зростаючий ринок вітрової енергетики у країнах Східної Європи.

 

 

 

     Вперше зі сприяння Посольства та організаційної підтримки Української вітроенергетичної асоціації у ярмарку EWEA-2013 взяли участь підприємства України. На колективному стенді української експозиції презентували діючі та перспективні проекти провідні українські підприємства галузі - «Вітрові парки України», «Азовенерго», «Група Конкорд», «ДТЕК» та інші. Протягом 4 днів український стенд відвідало понад 1500 європейських фахівців, було встановлено понад 600 ділових контактів, проведено 45 переговорів.

     5.02.2013 в рамках відвідання виставки з українськими учасниками зустрівся Посол А.В.Березний.

     Українські фахівці зазначили, що прийнятий у 2009 році Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про електроенергетику » щодо стимулювання використання альтернативних джерел енергії створив в Україні  передумови для переходу на новий енергетичний курс, спрямований у бік використання поновлюваних джерел енергії.

     Стрімкий розвиток вітроенергетики України підтверджено, на думку українських експонентів також тим, що у 2011 році Україна вперше увійшла до рейтингу привабливості з точки зору використання відновлюваних енергоресурсів, зайнявши 32 місце серед 40 найбільш привабливих для інвестування у сектор альтернативної енергетики країн. При цьому, Україну відзначено як країну, в якій спостерігається стійке зростання в галузі відновлюваної енергетики. У зазначеному рейтингу у 2012 році Україна піднялася на 3 позиції, посівши 29 місце.  Українські учасники виставки відмітили, що на цей час Україна є єдиною країною СНД, що увійшла до зазначеного рейтингу і є лідером галузі серед країн на пострадянському просторі.

     Українські фахівці – учасники виставки виявили зацікавленість у співробітництві з профільними підприємствами Австрії, яка є одним з визнаних світових лідерів у галузі відновлювальної енергетики. Доля відновлювальної енергії в енергетичному балансі країни зростає щорічно і становить більш ніж 30%. Стабільний розвиток відновлювальної енергетики в Австрії, ефективна енергетична політика Уряду країни, дозволяють стверджувати, що країна досягне поставленої мети – збільшення долі відновлювальної енергії у найближчі вісім років до 34%. 

     5.02.2013 року в рамках участі України у ярмарку EWEA-2013 в Посольстві було проведено «День України», в якому взяло участь понад 50 керівників австрійських і європейських компаній галузі. Під час заходу австрійські фахівці висловлювали думку про швидкі темпи розвитку вітроенергетики в Україні і підтвердили свою зацікавленість щодо участі в діючих і в перспективних проектах у зазначеній галузі.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux