Політичні відносини
Опубліковано 25 жовтня 2020 року о 16:32

Історія двосторонніх відносин

Становлення українсько-австрійських відносин розпочалося відразу після проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року. На відміну від багатьох інших західних держав, Австрія, не чекаючи референдуму 1 грудня, розпочала політичні контакти з українським керівництвом. У результаті вже 26 вересня 1991 року в Нью-Йорку міністри закордонних справ України і Австрії Анатолій Зленко і Алоіс Мок підписали Протокол про консульські відносини.

24 січня 1992 року були встановлені також дипломатичні відносини між двома державами. Австрійське консульство в Києві було перетворене на Посольство. А 3 квітня 1992 року у Відні розпочало роботу Посольство України.

У 1995 році набула чітких обрисів позиція Австрії з низки важливих для України міжнародних питань. У першу чергу це стосувалося перебігу подій, пов'язаних з обставинами вступу України до Ради Європи. Із самого початку чітку однозначну позицію підтримки України з цього питання зайняв тодішній голова Національної Ради Австрії Гайнс Фішер. Не останню роль у досягненні позитивного для України результату відіграли тогочасні керівник австрійської делегації у ПАРЄ, голова найбільшої у Раді Європи соціал-демократичної фракції Петер Шідер та заступник Голови Юридичного комітету ПАРЄ Вальтер Швіммер.

Першим в історії українсько-австрійських відносин візитом в Україну високого рівня став приїзд Голови Національної Ради Гайнс Фішера (30 травня - 1 червня 1996 року). Крім поглиблення політичного діалогу, цей візит мав сприяти налагодженню міжпарламентських зв'язків. Напередодні візиту до Києва у Парламенті Австрії було створено депутатську групу зв’язків з Україною, члени якої супроводжували Гайнс Фішера і мали змогу встановити прямі контакти зі своїми українськими колегами.

Важливим фактом в українсько-австрійських відносинах стало прийняття України до Центральноєвропейської Ініціативи, яке відбулося у Відні 1 червня 1996 року. Під час зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів ЦЄІ відбулися переговори керівників зовнішньополітичних відомств України та Австрії, які обмінялися нотами щодо продовження чинності 9 радянсько-австрійських угод в українсько-австрійських відносинах.

Також двостороннім контактам наших країн сприяє і той факт, що Відень є одним із центрів міжнародної політики. У 1979 році він отримав статус третього міста ООН після Нью-Йорка і Женеви. Тут знаходяться штаб-квартири таких організацій, як ОБСЄ, МАГАТЕ, ЮНІДО, ОПЕК. Крім Посольства, Україна має в Австрії також Постійне представництво при міжнародних організаціях.

У квітні 1997 року відбувся перший офіційний візит до Австрії делегації Верховної Ради України на чолі з Олександром Морозом.

Важливою подією 1998 року став Державний візит Президента України Леоніда Кучми до Австрії, яка на той час головувала в ЄС. У Відні відбувся також саміт Україна-ЄС, у ході якого була прийнята Стратегія Євросоюзу щодо України.

У 1999 році двосторонні відносини отримали нові позитивні імпульси під час зустрічей глав держав України та Австрії Леоніда Кучми та Томаса Клестіля у рамках неформального саміту Президентів країн Центральної Європи у Львові (14 -15 травня), економічного форуму країн ЦСЄ у Зальцбурзі (30 червня - 1 липня) та саміту ОБСЄ у Стамбулі (18-19 листопада). У ході бесід обговорювалися сучасний стан та перспективи двостороннього співробітництва, перспективи створення системи європейської безпеки, роль і місце в ній України та Австрії, шляхи подолання існуючих глобальних та регіональних загроз.

Основною політичною подією 2002 року став офіційний візит 6-7 листопада Президента України Леоніда Кучми до Австрії і проведення в його рамках зустрічей та переговорів з Федеральним президентом Австрії Томасом Клестілем, Головою австрійського парламенту Гайнсом Фішером, Президентом Палати економіки Австрії Кристофом Ляйтлем, а також двостороння зустріч Міністра закордонних справ України Анатолія Зленка зі своєю австрійською колегою Бенітою Ферреро-Вальднер.

Офіційний візит Президента України Віктора Ющенка до Відня у липні 2005 року надав нового імпульсу українсько-австрійському співробітництву.

У грудні 2005 року та березні 2006 року у рамках з’їздів Європейської народної партії Міністр закордонних справ Борис Тарасюк провів зустрічі з Федеральним канцлером Австрії Вольфгангом Шюсселем. У квітні 2007 року у Відні відбулися переговори глав зовнішньополітичних відомств двох країн Арсенія Яценюка та Урсули Пласснік.

8 липня 2008 року Президент України Віктор Ющенко здійснив офіційний візит до Австрії. 15-16 липня 2008 року відбувся візит в Україну Федерального канцлера Австрії Альфредом Гузенбауера.

У лютому 2009 року Україну з робочим візитом відвідав Віце-канцлер, Федеральний міністр фінансів Австрії Йозеф Прьолль.

У ході офіційного візиту в Україну Федерального президента Австрії Гайнса Фішера 6-8 липня 2009 року очолювана ним делегація відвідала Київ та Львів.

У рамках робочого візиту Міністра закордонних справ України Петра Порошенка до Австрії 16 листопада 2009 року відбулася його зустріч з Федеральним міністром з європейських та міжнародних справ Мікаелєм Шпіндельеггером.

16-17 вересня 2010 року офіційний візит до Австрії здійснив Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, який мав зустрічі з Федеральним Президентом Австрії Гайнсом Фішером, Президентом Національної Ради Австрії Барбарою Праммер та Президентом Федеральної Ради Мартіном Прайнедером.

7-9 листопада 2010 року Прем’єр-міністр України Микола Азаров перебував з робочим візитом в Австрії, в рамках якого Глава Уряду України взяв участь у засіданні Віденського економічного форуму.

8 червня 2011 року Прем’єр-міністр України Микола Азаров здійснив робочий візит до Австрії з метою участі в засіданні регіонального саміту Всесвітнього економічного форуму.

18 серпня 2011 року Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко здійснив робочий візит до Австрії з метою участі в міжнародній конференції «Зальцбурзька трилогія».

4-5 жовтня 2011 року відбувся офіційний візит до України Президента Національної Ради Австрії Барбари Праммер.

26 січня 2012 року Відень з робочим візитом відвідав Заступник Міністра – керівник апарату МЗС України Павло Клімкін, в ході якого відбулись двосторонні політичні консультації на рівні заступників міністрів закордонних справ України та Австрії.

20-21 вересня 2012 року відбувся робочий візит до Австрії Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка для участі в міжнародній конференції «Україна та Європейська інтеграція».

25 вересня 2012 року в Нью-Йорку в рамках засідання ГА ООН відбулася двостороння зустріч президентів України і Австрії.

21-22 жовтня 2012 року відбувся робочий візит до Австрії заступника Міністра закордонних справ України Віктора Майка з метою участі у Другій неформальній зустрічі міністрів закордонних справ 14-ти країн-членів Стратегії ЄС для Дунайського регіону.

16 січня 2013 року та 26 квітня 2013 року – робочі візити до Австрії Міністра закордонних справ України, Діючого Голови ОБСЄ Леоніда Кожари.

12 червня 2013 року – двостороння зустріч між Президентом України Віктора Януковичем та Федеральним президентом Австрії Гайнса Фішером в рамках саміту Глав держав Центральної Європи в Братиславі.

21 жовтня 2013 року – зустріч Міністра закордонних справ України Леоніда Кожари з Віце-канцлером, федеральним міністром з європейських та міжнародних справ Австрії Мікаелєм Шпінделєггером в Люксембурзі в ході засідання Ради ЄС у закордонних справах.

21-22 листопада 2013 року – офіційний візит до Австрії Президента України Віктора Януковича.

30 квітня 2014 року – робочий візит Федерального міністра Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Себастіана Курца до України в якості Головуючого в Комітеті Міністрів Ради Європи.

5-6 травня 2014 року – робочий візит до Австрії Міністра закордонних справ України Андрія Дещиці для участі у 124-му засіданні Комітету Міністрів Ради Європи.

24 червня 2014 року – робочий візит до Австрії Міністра закордонних справ Павла Клімкіна для участі у Спеціальній сесії Щорічної оглядової наради ОБСЄ з питань безпеки.

15 вересня 2014 року – робочий візит до України Федерального міністра Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Себестіана Курца.

1 жовтня 2014 року - робочий візит до України Федерального Канцлера Австрії Вернера Файманна. Відбулися переговори з Президентом України Петром Порошенком, Прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком.

23 - 24 cічня 2015 року – робочий візит до Австрії Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

25 - 26 березня 2015 року – робочий візит до Києва Федерального міністра Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Себастіана Курца.

5 травня 2015 року – робочий візит до Києва Федерального міністра Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Себастіана Курца.

15 травня 2015 року – робочий візит до Австрії Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

16 червня 2015 року – робочий візит до Австрії Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

29 вересня 2015 року на полях сесії Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку відбулися переговори Президента України Петра Порошенка з Федеральним президентом Австрії Гайнцом Фішером.

14 січня 2016 року у Відні з робочим візитом перебував Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

13 березня 2016 року – робочий візит до Австрії Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

27 - 29 серпня 2016 року – робочий візит до Австрії Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

29 - 30 вересня 2016 року – робочий візит до Австрії Першого заступника Голови Верховної Ради Ірини Геращенко.

21 листопада 2016 року – робочий візит до Австрії Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Івани Климпуш-Цинцадзе.

3 - 4 січня 2017 року – робочий візит до України Діючого голови ОБСЄ, Федерального міністра з питань Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Себастіана Курца.

17 січня 2017 року – робочий візит до України Діючого голови ОБСЄ, Федерального міністра Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Себастіана Курца.

7 - 8 червня 2017 року – робочий візит до України Діючого голови ОБСЄ, Федерального міністра Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Себастіана Курца.

10 червня 2017 року – робочий візит до Австрії Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

19 вересня 2017 року – зустріч Президента України Петра Порошенко з Федеральним президентом Австрії Александра Ван дер Белленом на полях ГА ООН в Нью-Йорку.

7 - 8 грудня 2017 року – робочий візит до Австрії Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

Визначальними політичними подіями 2018 року стали візити глав держав обох країн. 8-9 лютого 2018 р. Президент України Петро Порошенко здійснив робочий візит до Австрії. Головним підсумком стало підтвердження з боку нового керівництва Австрії прагнення до подальшого всебічного розвитку двосторонніх відносин з Україною.

13 - 15 березня 2018 року з робочим візитом Україну відвідав Федеральний президент Австрії Александр Ван дер Беллена. У ході візиту було підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Австрія про співробітництво у галузях освіти, науки і культури.

3 - 4 вересня 2018 року – робочий візит до України Федерального канцлера Австрії Себастіан Курца.

15 - 16 січня 2019 року – офіційний візит до України Президента Національної Ради Австрії Вольфганга Соботки.

25 жовтня 2019 року – робоча зустріч Голови ВРУ Дмитра Разумкова з Президентом Національної Ради Австрії Вольфгангом Соботкою у м.Страсбург на полях Європейської конференції глав парламентів держав – членів Ради Європи.

14 листопада 2019 року – робочий візит в Україну Федерального міністра європейських, інтеграційних та закордонних справ Республіки Австрія Александра Шалленберга.

26 березня 2020 року – телефонна розмова міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби з Федеральним міністром з питань європейської та міжнародної інтеграції Австрії Александром Шалленбергом.

30 квітня 2020 року – телефонна розмова віце-прем'єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Вадима Пристайко з Федеральним міністром з питань європейської та міжнародної інтеграції Австрії Александром Шалленбергом.

13 травня 2020 року – телефонна розмова Президента України Володимира Зеленського з Федеральним президентом Австрії А.Ван дер Белленом.

15 - 16 вересня 2020 року – Президент України Володимир Зеленський здійснив офіційний візит до Австрії, у ході якого пройшли зустрічі з Федеральним президентом Австрії Александром Ван дер Белленом, Федеральним канцлером Австрії Себастіаном Курцом та Президентом Національної Ради Австрії Вольфгангом Соботкою. Під час візиту було підписано низку двосторонніх угод про співробітництво.

16 вересня 2020 року – у рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Австрії відбулась робоча зустріч Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби з Федеральним міністром європейських та міжнародних справ Австрії Александром Шалленбергом.

12 березня 2021 року – телефонна розмова Президента України Володимира Зеленського з Федеральним президентом Австрії А.Ван дер Белленом.

13 травня 2021 року – зустріч Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби з Федеральним міністром з європейських та міжнародних справ Австрії Александром Шалленбергом у Братиславі під час засідання міністрів закордонних справ Центральноєвропейської п’ятірки.

2 червня 2021 року – телефонна розмова Президента України Володимира Зеленського з Федеральним канцлером Республіки Австрія Себастіаном Курцом.

21 жовтня 2021 року - телефонна розмова Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби з новопризначеним федеральним міністром з європейських і міжнародних справ Австрії Міхаелем Лінгартом.  

15 листопада 2021 року - зустріч Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби з Федеральним міністром з європейських та міжнародних справ Республіки Австрія Міхаелем Лінгартом у рамках переговорів з міністрами країн ЄС та керівництвом НАТО у Брюсселі.

22 листопада 2021 року - телефонна розмова Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з Федеральним канцлером Австрії Александром Шалленбергом.


На рівні глав держав

Жовтень 1998 року

Державний візит Президента України Леоніда Кучми до Австрії

Травень 1999 року

Зустріч глав держав України та Австрії Леоніда Кучми та Томаса Клестіля у рамках неформального саміту Президентів країн Центральної Європи у Львові

Липень 1999 року

Зустріч глав держав України та Австрії Леоніда Кучми та Томаса Клестіля у рамках економічного форуму країн Центральної та Східної Європи у Зальцбурзі (Австрія)

Листопад 1999 року

Зустріч глав держав України та Австрії Леоніда Кучми та Томаса Клестіля під час саміту ОБСЄ у Стамбулі (Туреччина)

Травень 2000 року

Державний візит Федерального президента Республіки Австрія Томаса Клестіля в Україну

Листопад 2002 року

Офіційний візит Президента України Леоніда Кучми до Австрії

Липень 2005 року

Офіційний візит Президента України Віктора Ющенка до Австрії

Липень 2008 року

Офіційний візит Президента України Віктора Ющенка до Австрії

Липень 2009 року

Офіційний візит в Україну Федерального президента Республіки Австрія Гайнса Фішера

Листопад 2013 року

Офіційний візит до Австрії Президента України Віктора Януковича

Вересень 2015 року

Зустріч Президента України Петра Порошенко з Федеральним президентом Австрії Гайнсом Фішером на полях засідання Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку

Вересень 2017 року

Зустріч Президента України Петра Порошенко з Федеральним президентом Австрії Александром Ван дер Белленом на полях засідання Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку

Лютий 2018 року

Робочий візит до Австрії Президента України Петра Порошенко

Березень 2018 року

Офіційний візит в Україну Федерального президента Австрії Александра Ван дер Беллена

Травень 2020 року

Телефонна розмова Президента України Володимира Зеленського з Федеральним президентом Австрії Александром Ван дер Белленом

Вересень 2020 року

Офіційний візит Президента України Володимира Зеленського до Австрії

Березень 2021 року

Телефонна розмова Президента України Володимира Зеленського з Федеральним президентом Австрії Александром Ван дер Белленом

Червень 2021 року

Телефонна розмова Президента України Володимира Зеленського з Федеральним канцлером Республіки Австрія Себастіаном Курцом.

Інформація оновлюється на постійній основі


На міжпарламентському рівні

Червень 1996 року

Візит Голови Національної Ради Г.Фішера в УкраїнуВізит Голови Національної Ради Гайнса Фішера в Україну

Квітень 1997 року

Офіційний візит Голови Верховної Ради України Олександра Мороза до Австрії

Вересень 2010 року

Офіційний візит Голови Верховної Ради України Володимира Литвина до Австрії

Жовтень 2011 року

Офіційний візит до України Президента Національної Ради Австрії Барбари Праммер

Вересень 2016 року

Робочий візит до Австрії Першого заступника Голови Верховної Ради Ірини Геращенко

Червень 2018 року

Візит до Австрії делегації членів депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Австрія на чолі з співголовою групи Володимиром Бандуровим

Вересень 2018 року

Візит в Україну делегації австрійських депутатів на чолі з Головою парламентської групи дружби з Україною Робертом Лугаром

Січень 2019 року

Офіційний візит до України Президента Національної Ради Австрії Вольфганга Соботки

 Інформація оновлюється на постійній основі

 

На рівні глав урядів

Червень 1992 року

Робочий візит Прем’єр-міністра України Вітольда Фокіна до Австрії

Квітень 1996 року

Візит Прем’єр-міністра України Євгена Марчука до Австрії

Листопад 1996 року

Зустріч Прем’єр-міністра України Павла Лазаренка з Федеральним канцлером Австрії Францем Враніцьким у рамках саміту глав урядів країн-членів Центральноєвропейської ініціативи у м.Грац (Австрія)

Квітень 1998 року

Візит Федерального канцлера Австрії Віктора Кліми в Україну

Жовтень 2001 року

Робочий візит Прем'єр-міністра України Анатолія Кінаха до Австрії

Липень 2008 року

Візит в Україну Федерального канцлера Австрії Альфреда Гузенбауера

Листопад 2010 року

Робочий візит Прем'єр-міністра України Миколи Азарова до Австрії

Червень 2011 року

Робочий візит Прем'єр-міністра України Миколи Азарова до Австрії

Жовтень 2014 року

Робочий візит до України Федерального канцлера Австрії Вернера Файманна

Вересень 2018 року

Робочий візит в Україну Федерального канцлера Австрії Себастіана Курца

Інформація оновлюється на постійній основі

 

На рівні керівників зовнішньополітичних відомств

Вересень 1991 року

Зустріч Міністрів закордонних справ України Анатолія Зленка і Австрії Алоіса Мок в Нью-Йорку (США)

Жовтень 1993 року

Візит Міністра закордонних справ України Анатолія Зленка до Австрії

Червень 1996 року

Зустріч міністрів закордонних справ України та Австрії Генадія Удовенка і Вольфганга Шюсселя під час засідання керівників зовнішньополітичних відомств країн-членів Центральноєвропейської Ініціативи у Відні (Австрія)

Березень 2000 року

Візит Міністра закордонних справ України Бориса Тарасюка до Австрії

Листопад 2000 року

Зустріч Міністрів закордонних справ України та Австрії Анатолія Зленка і Беніти Ферреро-Вальднер в рамках засідання Ради міністрів закордонних справ держав-учасниць ОБСЄ у Відні (Австрія)

Листопад 2002 року

Зустріч міністрів закордонних справ України та Австрії Анатолія Зленка і Беніти Ферреро-Вальднер у ході офіційного візиту Президента України Леоніда Кучми до Австрії

Грудень 2005 року

Зустріч міністрів закордонних справ України та Австрії Бориса Тарасюка і Урсули Пласснік у рамках засідання Ради міністрів закордонних справ держав-учасниць ОБСЄ в Любляні (Словенія)

Квітень 2007 року

Зустріч міністрів закордонних справ України та Австрії Арсенія Яценюка та Урсули Пласснік у Відні (Австрія)

Липень 2008 року

Зустріч міністрів закордонних справ України та Австрії Володимира Огризка та Урсули Пласснік у рамках офіційного візиту Президента України Віктора Ющенка до Австрії

Листопад 2009 року

Зустріч міністрів закордонних справ України та Австрії Петра Порошенка і Мікаеля Шпіндельеггера у Відні (Австрія)

Червень 2010 року

Зустріч міністрів закордонних справ України та Австрії Костянтина Грищенка і Мікаеля Шпіндельеггера у рамках неформальної зустрічі міністрів закордонних справ держав-учасниць ОБСЄ в Астані (Казахстан)

Серпень 2010 року

Зустріч міністрів закордонних справ України та Австрії Костянтина Грищенка та Мікаеля Шпіндельеггера в рамках міжнародного заходу «Зальцбурзька трилогія»

Серпень 2011 року

Робочий візит Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка до Австрії з метою участі у регіональній конференції «Зальцбурзька трилогія»

Червень 2012 року

Робочий візит Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка до Австрії

Вересень 2012 року

Робочий візит до Австрії Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка для участі в міжнародній конференції «Україна та Європейська інтеграція»

Січень та квітень             2013 року

Робочі візити до Австрії Міністра закордонних справ України, Діючого Голови ОБСЄ Леоніда Кожари

Квітень 2014 року

Робочий візит Федерального міністра Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Себастіана Курца до України в якості Головуючого в Комітету Міністрів РЄ

Травень 2014 року

Робочий візит до Австрії Міністра закордонних справ України Андрія Дещиці для участі у 124-му засіданні Комітету Міністрів Ради Європи

Червень 2014 року

Робочий візит до Австрії Міністра закордонних справ Павла Клімкіна для участі у Спеціальній сесії Щорічної оглядової наради ОБСЄ з питань безпеки

Вересень 2014 року

Робочий візит до України Федерального міністра Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Себастіана Курца

Січень 2015 року

Робочий візит до Австрії Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна

Березень 2015 року

Робочий візит до Києва Федерального міністра Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Себастіана Курца

Травень 2015 року

Робочий візит до Києва Федерального міністра Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Себастіана Курца

Травень 2015 року

Робочий візит до Австрії Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна

Червень 2015 року

Робочий візит до Австрії Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна

Січень 2016 року

Робочий візит до Австрії Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна

Березень 2016 року

Робочий візит до Австрії Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна

Серпень 2016 року

Робочий візит до Австрії Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна

3-4 січня 2017 року

Робочий візит до України Діючого голови ОБСЄ, Федерального міністра з питань Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Себастіана Курца

17 січня 2017 року

Робочий візит до України Діючого голови ОБСЄ, Федерального міністра з питань Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Себастіана Курца

7-8 червня 2017 року

Робочий візит до України Діючого голови ОБСЄ, Федерального міністра з питань Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Себастіана Курца

10 червня 2017 року

Робочий візит до Австрії Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна

7-8 грудня 2017 року

Робочий візит до Австрії Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна

13-14 листопада             2019 року

Робочий візит до України Федерального Міністра європейських, інтеграційних та закордонних справ Республіки Австрія Александра Шалленберга

26 березня 2020 року

Телефонна розмова Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби з Федеральним міністром з європейських та міжнародних справ Австрії Александром Шалленбергом

16 вересня 2020 року

Робоча зустріч Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби з Федеральним міністром європейських та міжнародних справ Австрії Александром Шалленбергом у рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Австрії

13 травня 2021 року

Зустріч Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби з Федеральним міністром з європейських та міжнародних справ Австрії Александром Шалленбергом у Братиславі під час засідання міністрів закордонних справ Центральноєвропейської п’ятірки

21 жовтня 2021 року
Телефонна розмова Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби з новопризначеним федеральним міністром з європейських і міжнародних справ Австрії Міхаелем Лінгартом.  

Інформація оновлюється на постійній основі 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux