Міжрегіональне співробітництво між Україною та Австрією
Опубліковано 25 квітня 2020 року о 16:40

Україна і Австрія, маючи тісні культурні, історичні та географічні зв’язки, підтримують і розвивають дружні відносини і на міжрегіональному рівні. Така співпраця має важливе значення для українсько-австрійської економічної співпраці. Це дає можливість обміну досвідом та інформацією між регіонами в галузях економіки, дослідження, технології, полегшує розвиток туризму, сприяє їхньому культурному і освітньому розвитку. Регіони - партнери заохочують, насамперед прямі контакти між підприємствами, організаціями та суспільними організаціями, як найбільш ефективний засіб взаємовигідного для обох сторін співробітництва.

На сьогоднішній день українськими містами та регіонами встановлені сталі контакти з наступними австрійськими містами і регіонами:

На рівні регіонів: Львівська область і Федеральна земля Штирія (Угода про співпрацю); Івано-Франківська область і Федеральна земля Тіроль (Меморандум про співпрацю); Чернівецька область і Федеральна земля Каринтія (Протокол про регіональне співробітництво та взаємодію в економічній, торговельній та громадсько-культурній сферах); Закарпатська область і Федеральна земля Бургенланд (Угода про культурне і економічне співробітництво); Київська область і Федеральна земля Нижня Австрія (Угода про співробітництво). 

На рівні міст: Київ – Відень (Меморандум про співробітництво); Запоріжжя – Лінц (Меморандум про партнерство і співробітництво); Дніпропетровськ та Федеральна земля Каринтія (Угода про співробітництво та партнерство).  

У 2019 Посольством ініційовано початок переговорів про партнерство між містами Дрогобич (другим за величиною у Львівській області) і Галлайн (другим за величиною у федеральній землі Зальцбург), а також між містами Надвірна (Надвірнянський район Івано-Франківської області) та Перхтольдсдорф (федеральна земля Нижня Австрія, саме тут розташований Український Дім - Культурно-інформаційний центр).

Активно розвивається економічне і культурне співробітництво між містами Маріуполь і Лінц (Верхня Австрія), Івано-Франківськ та Цирль (Тіроль), Вишневе і Айзенштадт (земля Бургенланд), Одесою і землею Нижня Австрія, Львовом і м. Грац (земля Штирія) та іншими.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux