• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • Deutsch
12 травня у Відні відбулося відкриття виставки творів найвідомішого українського художника сучасності Івана Марчука
Опубліковано 12 травня 2023 року о 22:00

Під час урочистої частини заходу з вітальними словами виступив Посол України в Республіці Австрія Василь Химинець та керівник Управління з питань культури Міністерства закордонних справ Австрії Крістоф Тун- Гогенштайн.
Окрім особистих привітань, Посол зачитав слова вітання художнику до Дня народження від Президента України Володимира Зеленського: «Раніше Ваше мистецтво ігнорували та забороняли, але творчий геній Марчука відповів на це численними шедеврами, у яких живе безмежна любов до України. Навіть далеко від рідного краю Ви плекали нашу національну ідею, а живописні полотна несли у світ великі трагедії та найважливіші події української історії. Ваш життєвий та творчий шлях – це гімн силі та гідності, болі та свободи, які нині відвойовує український народ».
Близько 150-ти робіт Іван Марчук Художник. Ivan Marchuk Artist до його 87- го Дня народження представлені у Aula der Wissenschaftler у серці австрійської столиці.
Це наймасштабніша виставка Маестро, яка зібрала як численних українських, так і австрійських поціновувачів його творчості. 
Фото: Ірина Карпенко
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux