Українсько-автрійський економічний форум у Відні
Опубліковано 12 червня 2013 року о 17:16

10-11 червня 2013 у Відні перебувала українська делегація на чолі з Президентом Торгово-промислової палати України Г.Д. Чижиковим. 

10 червня у Федеральній Палаті економіки Австрії за організаційної участі Посольства відбувся семінар для керівників і працівників ТПП України і українських регіональних ТПП на тему: «Досвід роботи Федеральної палати економіки Австрії». Під час семінару обговорювалися такі питання, як:

 

 • Законодавчі засади, модель та основні функції Федеральної палати економіки Австрії (ФПЕА);

 • Роль ФПЕА у підтримці національного виробника на внутрішньому і зовнішніх ринках;

 • Освітня діяльність ФПЕА у сфері підготовки та підвищення фахівців для пріоритетних галузей австрійської економіки;

Обмін думками, який відбувся під час семінару між колегами із української і австрійської ТПП, що входять до загальноєвропейської системи торгово-промислових палат, мав велике практичне значення для української сторони. На думку українських учасників семінару досвід Федеральної палати економіки Австрії є важливим і надзвичайно корисним на етапі реформування української системи торгово-промислових палат.

 11 червня 2013 року у Федеральній палаті економіки Австрії за безпосередньої ініціативи і організаційної підтримки Посольства у партнерстві з ФПЕА відбувся українсько-австрійський економічний форум «Україна. B2B-платформа». З української сторони у заході взяли участь представники десяти регіонів країни. 

Під час церемонії відкриття форуму Президент Федеральної палати економіки Австрії доктор Крістофер Ляйтль зазначив, що «Україна належить до європейської сім’ї, і має всі основні ознаки європейської ідентичності». Видатний австрійський політик підкреслив, що австрійський бізнес вітає і підтримує Україну на шляху європейської інтеграції і вірить у європейську перспективу України. К.Ляйтль зазначив, що австрійський бізнес з оптимізмом сприймає підписання Угоди між Україною і ЄС, включно із зоною вільної торгівлі, що заплановано у листопаді 2013 року.

У вітальному слові до учасників конференції Президент Торгово-промислової палати України Г.Д.Чижиков відзначив, що співробітництво з Австрією є пріоритетним для українського бізнесу.

Досвід Австрії щодо підтримки національного виробника на внутрішньому і зовнішніх ринках є, за визнанням провідних світових експертів, кращим у світі і має велику цінність для України на етапі модернізації вітчизняної економіки.

Під час форуму Г.Д.Чижиков і К.Ляйтль підписали Угоду про співробітництво між Федеральною палатою економіки Австрії і ТПП України, яка, зі слів підписантів стала «наріжним каменем у співпраці обох європейських палат». За текстом угоди Федеральна палата економіки Австрії від імені австрійського бізнесу надасть Україні всіляку підтримку на шляху інтеграції до європейського економічного простору. Президент К.Ляйтль з вдячністю прийняв запрошення Г.Д.Чижикова відвідати Україну з австрійською економічною місією у 2014 році. 

У ході форуму було проведено презентації Херсонської, Черкаської, Івано-Франківської, Миколаївської, Чернігівської, Закарпатської областей України і Республіки Крим. Практичною частиною заходу стала коопераційна біржа (організовані індивідуальні переговори) українських і австрійських учасників форуму, під час яких були встановлені чисельні ділові контакти.

Під час перебування у Відні Президент ТПП України Г.Д.Чижиков зустрівся з керівником Австрійського федерального об’єднання промисловців доктором Хубертом Берчем. Серед досягнутих домовленостей – візит делегації великих промисловців Австрії до України восени 2013 року.

За оцінками учасників форуму проведений захід має велике практичне значення і ще на один крок наблизив Україну на шляху інтеграції до Європейського Союзу.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux