31 жовтня у Відні відбулося 12-те засідання Українсько-австрійської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

Українську делегацію очолив Міністр економічного розвитку і торгівлі України, співголова Комісії І.М.Прасолов.

Згідно з порядком денним, сторони обговорили питання актуального стану економічного розвитку двох країн, стан та перспективи двосторонніх економічних відносин, галузеве та міжрегіональне співробітництво, багатостороннє економічне співробітництво (за форматом Україна-ЄС).

Австрійська сторона відзначила важливість європейської інтеграції України для Австрії і Європейського Союзу та підтвердила свою готовність щодо надання всебічної підтримки на цьому шляху.

За результатами засідання сторонами підписано Протокол, що визначає основні напрямки двостороннього співробітництва у наступному році.
