7-ий самміт Ялтинської європейської стратегії
Опубліковано 01 жовтня 2010 року о 15:44

У статтях австрійських ЗМІ з цієї тематики домінувала енергетична тематика. Так, видання «Дер Штандард», повідомляє, що під час саміту президенти України та Польщі висловили переконання, що проблеми газопостачання до країн Європи подолані. Видання, зокрема цитує слова В.Януковича про те, що стабільне забезпечення енергоносіями неможливе без встановлення довгострокових неконфронтаційних відносин між країнами, які їх постачають, транспортують і споживають. Президент України запросивПольщу до участі у проекті модернізації газотранспортної системи України. У свою чергу Президент Польщі Б.Комаровський висловив переконання, що диверсифікація енергопостачання до ЄС є ще одним ключовим елементом на шляху до забезпечення енергетичної безпеки на усьому континенті. У цьому зв’язку він підтримав спільний українсько-польський проект Одеса-Броди, яким передбачається транспортувати до Європи каспійську нафту.

На шпальтах видання «Ді Прессе» розміщено матеріал, присвячений виступу віце-прем’єр-міністра України Б.Колеснікова щодо процесу модернізації України на сесії 7-го щорічного форуму Ялтинської економічної стратегії. «Протягом наступних 10 років ми хочемо вкласти в модернізацію нашої країни 100 млрд. доларів США», - зазначив Б.Колесніков. Модернізація стосуватиметься сфери інфраструктури, сільського господарства і туризму.

Схід України повинен стати важливим центром торгівельних обмінів та місцем концентрації високих технологій. У Донецьку і Запоріжжі планується збудувати нові аеропорти, в містах регіону постануть виставкові центри, технікуми будуть перетворені в технічні університети.

«Півдню визначена роль аграрного регіону. Зараз країна імпортує картоплю і цибулю, але планується, що через 10 років Україна зможе зрівнятися з такими важковаговиками у цій сфері як Сполучені Штати і Бразилія. Покращити експортний баланс країни повинне птахівництво, вирощування соняшників та рапсу», - зазначає «Ді Прессе».

Захід України повинен стати туристичним центром. Те саме стосується і Криму та Одеської області. «Незважаючи на те, що країна має певні складнощі із підготовкою до ЄВРО-2012, Україна із задоволенням організовуватиме спортивні події. Україна подасть заявку на проведення зимових Олімпійських ігор у Карпатах 2022 року», - повідомляє видання. Лише у туристичну модернізацію планується вкласти 3 млрд. доларів щороку. Але коштів небагато: близько 60% суми інвестицій повинні надійти ззовні.

,

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux