Українські виробники проведуть переговори з найбільшими торговими мережами Австрії
Опубліковано 12 травня 2016 року о 11:39

16-17 травня у Відні за сприяння Посольства України в Австрії відбудеться Vienna Trade Fair, в рамках якого представники українського та австрійського бізнесу проведуть серію зустрічей. Запланована участь представників найбільших австрійських торгових мереж Rewe/Billa, Spar, Metro й українських виробників солодощів, рибних продуктів, напоїв, меду, молочних та інших продуктів харчування і товарів масового вжитку.

Vienna Trade Fair має на меті сприяти налагодженню прямих контактів українських експортерів з найбільшими роздрібними мережами Австрії. В рамках заходу очікується проведення інтенсивних переговорів та за їхніми підсумками - підписання контрактів на експорт української продукції. Це стане черговим кроком до практичного застосування Угоди про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Європейським Союзом, яка набула чинності 1 січня 2016 року.

Олександр Щерба, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Австрія: «Експорт товарів власного виробництва на високорозвинені ринки є одним із найкращих внесків у репутацію держави, тому навіть один український продукт на полицях австрійських супермаркетів за результатами цих зустрічей - це вже досягнення для нас, адже це частинка України в домівці кожного австрійця».

Міжнародна аудиторська компанія «Делойт» в Україні виступила співорганізатором події. Її фахівці провели масштабну підготовчу роботу, аби забезпечити належний рівень українського представництва у Відні. Компанії-учасниці мають усі необхідні сертифікати якості та безпеки для продажу власних продуктів на ринках ЄС, розуміння практичних митних та логістичних процесів та особливих вимог ЄС щодо, наприклад, виробництва і маркування продукції.

Грегорі Фішман, старший радник з питань інвестицій компанії «Делойт» в Україні:

«Українським продуктам притаманна висока якість та низькі виробничі витрати, а отже, вони мають усі шанси знайти своє місце під сонцем на будь-якому ринку. Ми провели дослідження для визначення найкращих вітчизняних виробників, які мають бажання та всі можливості експортувати свої продукти в Європу. Свою участь підтвердили 12 компаній, які, ми сподіваємося, невдовзі доповнять асортимент австрійських супермаркетів».

З боку австрійського бізнесу участь у Vienna Trade Fair підтвердили високі представники австрійських закупівельників, які разом покривають більше 75% ринку роздрібної торгівлі в регіоні.

Австрія - це один із найгерметичніших та найбільш купівельноспроможних ринків у Європі. Сьогодні частка Австрії в українському експорті та імпорті складає менше 1%. Обсяги українського експорту товарів до Австрії за підсумками 2015 року склали 347,2 млн дол. і скоротилися порівняно з показником попереднього року на 34,6%. Більшість експорту складає залізна руда та деревина. Серед продуктів харчування австрійські споживачі мають можливість придбати український мед та яблучний концентрат.

Головними організаторами події виступають Посольство України в Республіці Австрія, аудиторська компанія «Делойт» в Україні та Австрії та комунікаційне агентство The Willard Group. Подія відбувається за підтримки Австрійської економічної палати (WKO) та Ukrainian Circle Vienna.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux