У Відні відбулася науково-практична конференція до 20-річчя українсько-австрійських дипломатичних відносин
Опубліковано 26 січня 2012 року о 12:32

26 січня у Віденській дипломатичній академії з ініціативи Посольства України відбулася науково-практична конференція до 20-річчя встановлення українсько-австрійських дипломатичних відносин.

У конференції, що проходила під патронатом міністрів закордонних справ України та Австрії, взяли участь Заступник Міністра-керівник апарату МЗС України П.А.Клімкін, Генеральний секретар ФМЄМС Австрії Й.Кірле, представники зовнішньополітичних відомств України та Австрії, депутати Національної Ради Австрії, глави акредитованих в Австрії дипломатичних установ, представники державних органів влади Австрії, академічних кіл та громадськості.

Посол України в Республіці Австрія А.Березний зачитав учасникам конференції вітальне слово Міністра закордонних справ України К.Грищенка.

У вітальному слові Віце-канцлера, Федерального міністра закордонних справ Австрії М.Шпіндельеггера учасникам Конференції підкреслювалася важливість інтеграції України до Європейського Союзу та її підтримку Австрією, а також важливість двостороннього співробітництва на міжрегіональному рівні – в Дунайському та Чорноморському регіонах.

Генеральний секретар ФМЄМС Австрії Й.Кірле у доповіді „20 років українсько-австрійських дипломатичних відносин“ зробив короткий огляд становлення новітніх українсько-австрійських дипломатичних відносин і підкреслив важливість двосторонньої взаємодії з подолання сучасних викликів, зумовлених фінансово-економічними явищами в Європі та світі.

Й.Кірле наголосив на актуальності для Євросоюзу та України її євроінтеграційної перспективи, відзначивши водночас необхідність виконання Україною ключових передумов наближення до ЄС – створення правових та інституційних механізмів забезпечення прав та свобод людини і громадянина. У виступі Генерального секретаря ФМЄМС Австрії йшлося про готовність Австрії та європейських країн надати Україні підтримку у здійсненні реформ у всіх галузях державного та суспільного життя.

У ході Конференції було виголошено доповіді з правової, історико-філологічної та політичної тем, обговорення яких викликало серед її учасників високу зацікавленість та відзначалося практичним спрямуванням.

Учасникам заходу була також презентована тематична фотовиставка, яка ілюструвала розвиток двосторонніх контактів протягом останніх 20 років.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux