27 квітня під головуванням міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова і заступника міністра дигіталізації та економічного розвитку Австрії Флоріана Фраушера пройшло 15-те засідання Українсько-австрійської змішаної комісії з питань торговельно-економічних зв'язків. Цього року зустріч відбулася у форматі онлайн. Сторони підкреслили збереження економічних відносин та високу зацікавленість до їх активізації. Була обговорена низка питань двостороннього співробітництва у сфері сільського та лісового господарства, енергетики та енергоефективності, розвитку інфраструктури та туризму, транскордонного та міжрегіонального співробітництва. Сторони висловили сподівання провести наступне засідання вже в режимі офлайн у Києві наступного року. У рамках комісії відбувся українсько-австрійський бізнес-форум, участь в якому взяли близько 400 представників ділових кіл.