26 квітня ми відзначаємо 35-ту річницю найстрашнішої техногенної катастрофи в історії світу - Чорнобильської трагедії.
Жахливі наслідки цієї ядерної аварії, на жаль, погіршилися внаслідок радянської системи секретності. Це було суспільство, в якому не існувало свободи засобів масової інформації та свободи вираження поглядів. Гірше того, радянська влада намагалася приховати істину того, що сталося, і мінімізувати наслідки та справжні наслідки катастрофи.
Чорнобильська трагедія, символізуючи смертельний характер дезінформації, перетворилася на символ солідарності та зразок того, чого може досягти міжнародне співтовариство, об'єднавшись у своїх зусиллях для досягнення миру та безпеки.