У Віденському міжнародному центрі відбулася офіційна церемонія передачі головування в Міжнародній комісії з захисту р.Дунай
Опубліковано 19 січня 2011 року о 15:55

19 січня 2011 року у Віденському міжнародному центрі відбулася офіційна церемонія передачі головування в Міжнародній комісії з захисту р.Дунай (МКЗД) від Словенії до України. Посол з особливих доручень МЗС України Микола Меленевський виконуватиме функції Президента Комісії у 2011 році.

У своїй вступній промові М.Меленевський окреслив головні пріоритети, на вирішенні яких зосереджуватиметься Українське президентство в МКЗД з метою забезпечення сталого розвитку Дунайського регіону. Президент МКЗД підтвердив готовність українського головування послідовно продовжувати політику, спрямовану на виконання зобов’язань, закріплених у Конвенції із захисту р.Дунай та Плані управління водними ресурсами басейну р.Дунай.

Серед основних із згаданих завдань слід відзначити: затвердження та подальше виконання Плану інтегрованого управління басейном р.Тиса, урочисте прийняття якого відбудеться під час зустрічі міністрів довкілля п’яти країн басейну ріки Тиса (11 квітня ц.р., м.Ужгород).

Україна сприятиме завершенню розробки Плану інтегрованого управління для Дунайської дельти. Розвиток багатостороннього співробітництва задля досягнення належного екологічного стану Дунайської дельти, що відповідатиме цілям, визначеним Водною рамковою директивою ЄС, є важливим завданням українського головування в МКЗД.

Україна розглядає підготовку планів управління басейнами річок Прут та Сірет як важливу складову цілісного плану управління басейном р.Дунай.

Україна підтримуватиме активну роль МКЗД у процесі підготовки та подальшої реалізації Дунайської стратегії ЄС. При цьому значна увага Українського головування буде приділена забезпеченню в рамках Стратегії протреб держав-членів МКЗД, які не входять до ЄС, та наданню їм необхідної допомоги.

Президент МКЗД 2011 року висловив надію на тісну співпрацю всіх країн - членів Комісїі з метою реалізації амбітних планів подальшого розвитку МКЗД.

У рамках заходів було організовано брифінг для представників ЗМІ та телевізійне інтерв’ю міжнародному інформаційному агентству  «Преса TV». В Постійному представництві Словенії відбулося прийяття з нагоди передачі головування. В урочистостях, окрім делегацій країн-учасниць МКЗД, зокрема взяли участь міністри довкілля деяких дунайських країн, представники ЄК та дипкорпусу, акредитовані у Відні, представники інших міжнародних екологічних організацій, неурядових організацій та бізнесу.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux